גיבורי נפש


זמינות: במלאי

שם הסופר: ירון שמש


הוצאת עצמית


₪69 ₪49
מחיר בנקודות זכות: 6900
כמות:  

אסף: בחור מצליח, נאה, שבוי בעולם של פנטזיות וכמעט מאושר בחלקו, חווה את משבר גיל הארבעים באופן קשה במיוחד. גיבורי הנפש, בניצוחה של הילה אשתו, נרתמים למשימה כדי להציל את חייו ולהעבירו מעל לתהום, רגע לפני... האם היא תמתין לו בצד השני? האם הוא ירצה שהיא תהיה שם?
המשבר: "אנשים לא מבינים. קל להם יותר להבין את הקטע הפיזי, אבל קטע נפשי?! לא רואים על הבן אדם. וואללה הכול בסדר, רגליים, ידיים, ראש, הכול במקום. המשפחה בסדר, הכול בסדר, כאילו מה נסגר איתך? קח את עצמך בידיים. אתה מתחיל להבין שיש מצבים שאין ברירה וצריך לקחת משהו אחר. לא מספיק לקחת את עצמך בידיים, זה לא עובד ככה. בסופו של דבר הסרוטונין הוא גם חומר פיזי. הוא לא משהו ברוח."
הטיפול: "אני חושבת שעכשיו אתה צריך לפתח מנגנון בתוך הנשמה שלך שאומר לך אם טוב לך או אם לא טוב לך. עזוב אותי עכשיו בשביל הילה, ארז והאחרים. לך זה מתאים? לך זה טוב? לך יהיה נעים שם? אם לא נעים, אל תעשה!"
הרומן: "אני רוצה להאמין שהזמן ירפא, ישכיח ויגרום לי לתמוה על התנהגותי הטיפשית, הלא בוגרת, העלובה והבוגדנית. אם לי זה קרה, זה באמת יכול לקרות לכולם. זו לא קלישאה, זו האמת לאמיתה. מצב כזה יכול לתפוס כל אחד מאיתנו ברגע שהוא הכי פחות מצפה לו, בכל עת ובכל מקום. מצבים כאלה מזכירים לנו, האנשים הקטנים, שיש דברים שגדולים מאיתנו, שכל יום טומן בחובו הפתעות, מהן טובות מהן רעות... עכשיו צריך לאסוף את השברים ולהתמודד."
הספר נכתב על ידי גבר, ולכן מיועד בעיקר לגברים שחוו, יחוו או חווים את גיל המעבר. הספר מיועד לנשים המעוניינות להבין את אופן המחשבה של חלק ניכר מהגברים, כפי שהיא, מבלי לנסות לסבך. הספר אינו מיועד לצעירים מתחת לגיל שלושים לחייהם! שיישארו נאיביים עד שייאלצו להתמודד.

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש