לנצח את המשכנתא


נקודות זכות: 1
זמינות: במלאי

תאריך ההוצאה: 2016-10-31

שם הסופר: אייזלר נפתלי


הוצאת ספרי ניב


₪147 ₪88
מחיר בנקודות זכות: 14700

אפשרויות זמינות:


* סוג הקניה:
כמות:  

איך נפל לי האסימון - כיצד לנצח את המשכנתא לכולםםםםםם.

כאבי המשכנתא שלי ז"ל

כשאני חוזר הביתה לאחר 14 שעות עבודה ילדיי מזמן ישנים כבר, ועל זמן איכות איתם אני יכול רק לחלום, והכול כדי לעמוד בהחזר החודשי ההולך וגדל של המשכנתא.

כבר שנים אני חי במינוס ההולך וגדל בחשבון העו"ש שלי.

כל צלצול טלפון מקפיץ אותי מחשש שמא זה שוב מנהל הבנק שמתקשר לדרוש ממני לסגור את חובות המשכנתא, או שתעוקל דירתי, השקעת חיי, וקורת הגג של ילדיי.

כל לילה אני חולם על רכב חדש, ולצאת לטיול סובב עולם, אך בגלל חובותיי למשכנתא כל זה נשאר רק בגדר החלום.

כבר שנים רבות יתרת המשכנתא שלי גבוהה מקרן ההלוואה, וזו אף הולכת וגדלה מדי חודש בחודשו.

לאחר שנים הבנתי שהבנק נתן לי הנחה מזויפת בריבית המשכנתא שלי, עאלק הלוואה ב- 1% ריבית, הנחה עליה כבר שילמתי כפליים בתמהיל המשכנתא הגרוע שמכר לי הבנקאי הנחמד.

אין לי אלפי שקלים לשלם ליועץ משכנתאות כדי שיחלץ אותי מחובות המשכנתא, וממילא ראיתי בתוכנית הכול כלול ביום ה-24.5.2017 כי הבנקים השתלטו על יועצי המשכנתאות ו-"קנו אותם", תחת לחצם כי יאפשרו להם לייצג את לקוחותיהם רק אם יהיו נאמנים יותר לבנק, ופחות ללקוח.

כך חוזרים ומספרים בעלי המשכנתאות. לכן חיפשתי דרך כיצד אוכל לעזור לכמה שיותר מבעלי המשכנתאות, ובמחיר השווה לכל נפש. כך נולד ספרי "לנצח את המשכנתא".

הספר חושף את סודותיהם הכמוסים ביותר של המשכנתא והבנקים, ומלמד צעד אחר צעד כיצד לבנות בעצמך תמהיל למשכנתא מנצחת, משכנתא שתוזיל את ההחזר החודשי, ותשמור עליו לאורך כל חיי המשכנתא, כך שתעבוד פחות ותיהנה מהרבה יותר זמן איכות עם ילדיך, ותיהנה מפריחתם. תמהיל למשכנתא מנצחת שתכסה את חובות מסגרת האשראי בבנק. תקצר את אורך חיי ההלוואה, תקטין את קרן ההלוואה החל מהחודש הראשון, ותחסוך עד מאות אלפי שקלים מעלות המשכנתא שלך, כסף רב איתו תממש את מיטב חלומותיך: קניית ג'יפ חדש, טיול סובב עולם, רכישת דירה להשקעה או לילדיך. תמהיל למשכנתא מנצחת שתשמור על שלמות משפחתך, וכי לא תעוקל דירתך, השקעת חייך, וקורת הגג של ילדיך.

הספר "לנצח את המשכנתא" ילמדך כיצד להיות יועץ משכנתאות לעצמך, וכיצד לבוא לבנק עם ידע והבנה מקיפה בסודות המשכנתא, כמעט כמו יועץ משכנתאות מקצועי ומיומן, רק שהבנקים לא יכולים לשלוט עליו, וכמובן הם לא יעבדו עליך עוד. ובסוף תצא מהבנק בהרגשת גאווה עילאית של: הנה עשיתי זאת, ובעצמי ניצחתי את המשכנתא.

אז אם אתה רוצה להגשים את חלומותיך: לעבוד פחות וליהנות יותר עם ילדיך, בטיולי ג'יפים בארץ ובעולם בעזרת הספר "לנצח את המשכנתא" תגשים את מיטב חלומותיך.

הספר כבר בהישג ידיך. רק לשלם ולהתחיל לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים במשכנתא. אין ספק כי זו המתנה הטובה ביותר - עבורכם, עבור משפחתכם או עבור מי מיקיריכם.

רוצים לקרוא 2 פרקים מהספר בחינם? בבקשה: http://tamhilm.ravpage.co.il/alef1

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:עיון
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש