סודות הכיתה הרומנטית


זמינות: במלאי

תאריך ההוצאה: 2014-01-01

שם הסופר: חיה גליק


הוצאת חממה ספרותית - סטימצקי


₪76 ₪50
מחיר בנקודות זכות: 7600

אפשרויות זמינות:


* סוג הקניה:כמות:  

כולנו רוצים שילדינו יהיו מאושרים, רגועים ומלאי אנרגיות טובות!
הכל מתחיל בחינוך לערכים והתמודדות עם אתגרים, ולכן חשוב כל כך לשתף את הנערים/נערות עם הספר שיצא זה עתה לאור במהדורה חדשה על ידי הוצאת סטימצקי:
הספר המקסים "סודות הכיתה הרומנטית" מאת חיה גליק!
הספר חשוב למתבגרים וגם להורים, סבים/סבתות שמעוניינים ליצור קשר הדוק יותר עם ילדיהם/נכדיהם ולא לשמוע רק תגובה של "הכל בסדר, סבבה!".

יו"ר הנהגת הורים ארצית – אתי בנימין דילהרוזה רכשה את הספר בסטימצקי-ירושלים, ורשמה את המשוב הבא בפייסבוק של הארגון:
ספר מדהים ומומלץ לכל גיל.

הספר "סודות הכיתה הרומנטית" מאת חיה גליק הוא מעין הצצה אל המתרחש  בין כתליה של כיתה מתבגרת.
בשפה קולחת ובהירה מתואר לנו סיפור של אהבות ראשונות, בהן מגלים תלמידי הכיתה את עולם הרגשות אשר חווים המתבגרים לראשונה על כל נפתוליו על רקע הבעיות השונות והדילמות הניצבות מול בני הנוער כמו: שונות, הבדלי מעמדות ודעות, מוצא, מראה חיצוני ועוד...
כל סיפור, בנפרד, מעבר לחוויה, משדר באמצעות הדמויות, מסר ערכי ויחד עם זאת מייחסת הסופרת חשיבות לתפקיד התמונה השלמה של הכיתה המייצגת פסיפס חברתי רחב, בו כל אחד מאיתנו יכול לזהות את עצמו ולהתחבר לחוויה בדרכו.
דמותה של מאיה, תלמידה בכיתה, עוברת לאורך הסיפור, כחוט השני ומתארת לקורא את קורותיה של הכיתה הרומנטית, תוך שילוב סיפורה האישי וחשיפת הקונפליקטים, שמתרחשים בסיטואציות שונות בין המתבגרים. 
ברקע, מלווה את הילדים בתבונה, מחנכת הכיתה, בשיתוף פעולה עם הורים וצוות מקצועי, שמפגישים את התלמידים עם עולם הערכים, כמו: קבלת השונה, כיבוד הפרטיות, כנות, נאמנות, ופתיחות אל האחר.
מתוך ניסיונה, כמורה - מחנכת וכאם מיטיבה הסופרת, לגלות רגישות למתרחש בתהפוכות הנפש של התלמיד ומעניקה לצוות המוביל את היכולת לנתב את פתרון הבעיה בדרך תקשורתית של הידברות .

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש