תרבות חדשה שמשית ואוניברסלית


זמינות: במלאי

שם הסופר: אומרם מיכאל איבנהוב


שם המאייר: הוצאת פרוזבטה


הוצאת הוצאת פרוזבטה PROSVETA.IL@HOTMAIL.COM


₪80 ₪70
מחיר בנקודות זכות: 8000
כמות:  

שפת השמש היא שפה אוניברסלית שכולם מבינים. זוהי שפת האור, החום והחיים. האנשים, בעלי-החיים, הצמחים, כולם מבינים את שפת השמש: כאשר היא מופיעה וזורחת כאן וכאשר היא איננה מופיעה... אך את יתר השפות אין מבינים. האם נראה לכם ש"הפראים" מבינים את שפת הנצרות, גם כששולחים להם מסיונרים!

התרבות האמיתית איננה מתעכבת על מראה חיצוני, היא מלמדת אותנו שהאנשים צריכים להיות מוארים, חמים וחיים. זאת אומרת שבאופן פנימי תהיה להם חוכמה, המבהירה ופותרת בעיות, אהבה חסרת אינטרס, המייפה, מחזקת ומנחמת, וחיי-רוח נעלים, פעילים, דינמיים ואמיצים. כל זאת כל מנת לממש עלי אדמות את מלכות אלוהים וצדקתו. הנה מדוע איש איננו יכול להיאבק נגד תרבות חדשה זו. אם מישהו ינסה להכחידה, הוא יכחיד את עצמו, משום שהוא יגביל את עצמו.

הבנה כזו של תרבות אוניברסלית תחדור אט-אט פנימה אל רוח האנשים וכך כל אירגון החיים יהיה אוניברסלי: לא תהיינה עוד מחיצות בין בני-אדם, לא עוד גבולות, לא עוד מלחמות. לא הטבע ולא אלוהים הם המסמנים גבולות, אלא התשוקות האנושיות. הפילוסופיה החדשה, התרבות הופיעה, קודם-כל כדי להבהיר שהאדמה איננה שייכת לאיש. האם זה כל-כך תבוני לשמור על פיסת אדמה? במציאות אין בידינו לשמור דבר. האדמה נשארת כאן ואילו האנשים שהתקוטטו עליה, עוזבים לעולם הבא! יש יאפוא לחדול מן הרצון שגזע אחד, או דת אחת ישלטו בעולם ויכפו את דעותיהם. ראוי וצריך שהכול יצעדו יחדיו לקראת התרבות והאחווה האוניברסליים, כפי שמלמדת אותנו השמש.
דברי אומרם מיכאל איבנהוב

 

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:עיון
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש