מזימת אפקט החממה


זמינות: במלאי

שם הסופר: עדי בן ארצי


הוצאת אוריון


₪79 ₪31
מחיר בנקודות זכות: 7900

אפשרויות זמינות:


* סוג הקניה:כמות:  
כאשר סטיב נקרא בהפתעה לשיחה במטה ה-סי.אי.אי בלנגלי, מתברר לו כי הסתבך בפרשייה גדולה ומסועפת, בה שותפים גופים כלכליים גדולים, חברות ענק ומדינות התומכות בטרור העולמי. סטיב הוא קצין מרינס לשעבר האחראי על הביטחון בחברת הדלק המובילה בארה"ב יו.אס.אויל. כשסטיב שומע כי "מרכז האנרגיה" מתחיל לייצר מימן כדלק למכוניות באמצעות קרן שמש מרוכזת, הוא מבין כי החברה שלו בסכנה ומחליט לעשות מעשה קיצוני כדי להגן על פרנסתו.                             חברותם ארוכת השנים של סטיב וגלן, סמנכ"ל יו.אס.אויל עומדת למבחן כאשר הם מוצאים עצמם משני צידי המתרס והעלילה מסתבכת כשגלן מגלה להפתעתו כי אשתו תמי, העובדת בארגון להגנת הסביבה, שותפה ללא ידיעתו לתכניתו של סטיב. במהלך החיפוש אחר האנרגיה החלופית הבאה, מגלים גיבורינו כי לא רק חברותם האישית עומדת למבחן, אלא גם נאמנותם לעקרונותיהם ולמדינתם.
הספר "מזימת אפקט החממה" הוא ספר מתח העוסק במהפכה הגדולה ביותר העוברת עלינו מאז המהפכה התעשייתית, היא מהפיכת האנרגיה. אפקט החממה והמלחמה בהתחממות הגלובאלית  מובילים לחיפוש אחר אנרגיות חלופיות, למורת רוחם של יצרניות הנפט וארגונים אינטרסנטיים שונים. מלחמת האנרגיה גורמת למערבולת תככים ומזימות בין- לאומיות בהם מעורבים ארגונים כלכליים אדירים, ממשלות, גופי איכות סביבה חזקים, ספקיות הנפט וגופי הטרור העולמיים.
 
בספר "מזימת אפקט החממה" מתוארות טכנולוגיות הנמצאות בחזית הידע האנושי. אין כאן מדע בדיוני, כל הטכנולוגיות קיימות, על חלקן אפילו לא שמעתם. הקורא יבין תהליכים גלובאליים המתרחשים בימים אלו ממש, ואשר ישפיעו על חיינו במאה השנים הקרובות.
 

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש