טיפוח הרוחניות אצל ילדים


זמינות: במלאי

שם הסופר: פגי ג'וי ג'נקינס


הוצאת נשימה הוצאה לאור


₪85 ₪70
מחיר בנקודות זכות: 8500
כמות:  

המתנות הגדולות ביותר שילד יכול לקבל הן פתיחות ורוחב מחשבה, נדיבות לב, וניצוץ של יצירתיות. ספר זה כולל ששים ושניים שיעורים – שיעורי חיים – פשוטים ומעוררי מחשבה, שניתן לחלוק כל אחד מהם עם הילד בתוך פחות מעשר דקות; כולם קלים להכנה ולהבנה, בכולם משתמשים בחומרים המצויים בכל בית והם תומכים בכל אחת מההשקפות הדתיות או הרוחניות.
ילד המפתח איזון בריא בין השכל לבין הרוח, מסוגל להגיב טוב יותר לאתגרי החיים כאשר הוא מקבל את הכלים לחשוב ולגלות בעצמו. ד"ר ג'נקינס מציעה מספר רב של פעילויות העשויות לסייע לילדכם ללמוד ולהפנים אמפתיה, אמון, סלחנות, צמיחה ושלווה פנימית – כל זאת מתוך חוויה מוחשית ולא על דרך התיאוריה.
בספר זה תמצאו 62 פעילויות מעשיות, פשוטות וזמינות המבוססות על עקרונות אוניברסאליים ונועדו להיות כלי עזר בעבודה עם ילדים. מכיוון שלכל חוק פיזיקלי יש חוק מקביל ברובד המנטלי וברובד הרוחי, הדרכת ילדים לעבודה עם כל רובדי החוקים הללו תעניק להם ביטחון עצמי וחדווה ותסייע להם להתכונן לקראת כל מה שעשוי להיקרות בדרכם במהלך חייהם. בעזרתם הם יבינו כי עולמם איננו עולם גשמי בלבד אלא עולם שהוא גם מנטלי ורוחני, וכי כל הקיים בחייהם הוא הביטוי החומרי של אמונותיהם.


"הקריאה בספר זה חשפה בעבורי עולם שלם של תרגילים המעצימים את תודעתם הרוחנית של ילדים. הורים, וכל מי שעובד עם ילדים, ימצאו בין דפי הספר רעיונות ­מועילים לפיתוח התודעה, הדמיון והרגש."
- פרופ' יהודה בר שלום, המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין
 

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש