מסעות

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • Ma vie en Israël à la lumière des pins parasols
  1 - Yom Kippour - le Grand Pardon C'est le matin de Yom Kippour, le jour du Grand Pardon. Ici, tout est calme absolu. Aucun bruit, rien ne bouge, seules frémissent les feuilles, les aiguilles de pin tintent dans le vent. Le silence est total, to..
  ₪105 ₪100

  לפני מעמ: ₪100
 • איטליה על קצה המזלג
  "...איך קנינו את פעמון הזכוכית הקטן שלנו? מדוע הוא שבור בקצהו? למה אנחנו שומרים אותו עדיין? ואיך זה קשור בכלל לאוכל? "מה זה פעמון הזכוכית המקסים הזה", נוהגים לשאול אורחינו שצלצולו של הפעמון הסדוק שלנו, מזרזם להצטרף אל שולחן האוכל. "הסיפור הוא ארוך..
  ₪89 ₪70

  לפני מעמ: ₪70
 • דרך המשי
  מהדורה חדשה ומתוקנת   בקיץ 1991 יצא צור שיזף לחצות את אסיה מאיסטנבול לבייג'ינג על דרכי המשי. את הדרך מטביליסי ועד הגבול הסיני עשה עם מלך גיאורגיה, לאדוֹ בגראט-איוני, במכונית לאדה חבוטה, בה נהג האביר זאזא ציצישווילי, ארכיטקט, הרפתקן ואיש..
  ₪98 ₪75

  לפני מעמ: ₪75
 • האיש שהלך לחפש מדינה
  האיש שהלך לחפש מדינה - סיפורו של הרצל זהו סיפור מופלא על איש אחד יש האומרים יחיד ומיוחד שהחליט יום אחד על דעת עצמו לצאת ולחפש מדינה לעמו. הוא צלח נהרות, חצה ימים וחלף על פני עשרות אגמים נפגש עם שליטים ועשירי עולם ואותה ב..
  ₪64 ₪48

  לפני מעמ: ₪48
 • הדרך לשם
  לעתים יפגוש אדם את ייעודו דווקא בדרך שבה יבחר להתעלם ממנו. עלינו לבדוק עם עצמנו: האם זהו המקום שבו היינו רוצים להיות? באחת התפרץ הר הגעש השקט והחריב את האי על יושביו. עדה של תושבים שניצלו מן הרעש נסו ובאו עד אליו. הם ביקשוהו לקחתם לארץ חדשה שוב, כמו ..
  ₪74 ₪67

  לפני מעמ: ₪67
 • הפנאמריקנה
      הפנאמריקנה – מסע במרכז אמריקה קולומבוס פגע באי מול מרכז אמריקה בדרכו להודו. שם הוא גילה את העולם החדש. קורטז במסע הרפתקאות חמדני ואלים הכריע את האימפריה האצטקית האדירה בעזרת כמה מאות אנשים, מביא למרכז אמריקה מגפות, רצח, אונס וד..
  ₪65 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • הרהורים בלב הים
  ג’קי בלנגא נולד בתל־אביב-יפו. בוגר בית הספר לקציני ים אורט באשדוד. שירת על הספינות בחיל הים, השתתף במבצע להבאת עולי אתיופיה דרך הים לישראל. מפליג כקצין מכונות בצי הסוחר הישראלי. כתב את ספר הביכורים שלו ‘הרהורים בלב ים’ לאורך שנות שירותו בחיל הים ובצי..
  ₪100 ₪90

  לפני מעמ: ₪90
 • חבורת כוח המוח 11 - המלכודת בטיול השנתי
  סוף סוף מגיע הטיול השנתי שכולם חיכו לו. תלמידי כיתות ו' יוצאים לדרך וביניהם חבורת כוח - המוח: איל המנהיג, ניב הזדוני, אריק השמן וליטל היפה, וגם גל השותף הסודי. במהלך הטיול במערה נקלעים בני החבורה להרפתקאות לא צפויות ומוצאים את עצמם מעורבים במריבה קשה..
  ₪60 ₪33

  לפני מעמ: ₪33
 • יד הפלא 11 - חבר אמת
  הַי, חֲבֵרִים שֶׁלִּי. מָה שְׁלוֹמְכֶם? זֶה שׁוּב אֲנִי, רַן הַשְּׁמַנְמַן. נָכוֹן שֶׁיֵּשׁ לִי יַד פֶּלֶא מַדְהִימָה שֶׁעוֹשָׂה קְסָמִים מֻפְלָאִים, אֲבָל לֹא כֵּיף לִי. כָּל הַזְּמַן אֲנִי מַרְגִּישׁ לְבַד. נִמְאָס לִי מֵחֲבֵרִים וִירְטוּאָלִיִּים ..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • יומני מסע
  "... אבל לפסגת גומפה שיי העפלתי. הגעתי רועדת מהמאמץ, עד שבקושי הצלחתי להחזיק את המצלמה יציבה בידי. ההתגברות על הקושי הנורא הייתה עבורי פרס, הוכחה שאכן אפשר. והחוויה אכן הייתה שווה כל רגע."   שורות אלה לקוחות מהפרק על הטיול להימלאיה הה..
  ₪65 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • ישראלים: סיפורי הגירה
  ישראלים: סיפורי הגירה הוא ספרה של ד"ר יוליה מירסקי, פסיכולוגית, מרצה וחוקרת הגירה באוניברסיטת בן-גוריון. הספר מביא את סיפוריהם של מהגרים אשר ניתקו ממולדתם, השאירו מאחוריהם את כל המוכר והבטוח ופנו לחיים חדשים בישראל.  באנגליה התביישה מרגרט בצב..
  ₪74 ₪61

  לפני מעמ: ₪61
 • כרטיס הלוך בלבד
  כרטיס הלוך בלבד הוא קובץ בן תשעה־עשר סיפורים, המתארים אירועים אוטוביוגרפיים מחיי המחבר, שמאז ומתמיד ביקשו להתגלות ולצאת לאור. ארבעה־עשר הסיפורים הראשונים בוחנים ברגישות, בהומור ובדקוּת הבחנה אפיזודות שונות ממסכת חייו בקיבוץ השיתופי הישן, שה..
  ₪65 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • כשפים בוואנקבמבה - מסעות
  חואן מָלַנְדֵרְס גָרְסִיָה, מכשף, עולה מידי יום אל הלגונה השחורה שמעל וונקבמבה שבצפון פרו, ממרק חטאים ומגרש רוחות רעות בעזרת חרב צלובה. מלנדרס גרסיה הוא רק אחד מהמכשפים בספר. בְּאָקוֹט, בחבל המורד של דרום סודן, מולק קוסם דִינְקָה ראש של פרגית לבנה..
  ₪0 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • מסעות אל המוות הטוב
  ציקי בן שחר, איש הייטק ומאמן אישי, לוקח אותנו למסע מרתק בנבכי החיים, אל מחוזות אשר לנו כבני אנוש קשה לשהות בהם, מקומות שבהם ידיעת המוות היא ודאית וההתמודדות עם בואו הקרב, היא האתגר הקשה מכול. הספר הוא תיעוד סוחף, מרגש ונוגע ללב, של מפגשים וחוויו..
  ₪76 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • עיניים לכותל
  הכותל המערבי, ממנו לא זזה שכינה מעולם, משמש מקום תפילה ופולחן למאמינים מכל העמים, העדות והזרמים.  המאמינים שופכים את רחשי לבם למרגלותיו בכל שפה, נוסח וסגנון אפשריים. הכותל מהווה מוקד משיכה להמונים הנוהרים  אליו מכל קצוות תבל בימי חול ובמ..
  ₪119 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש