ספרים אלקטרוניים

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • כל ילד יכול
  הספר מחזק ומכוון הורים , מחנכים ומדריכים באינטראקציה היומיומית שלהם עם ילדיהם ( או ילדי כיתתם...קבוצתם) וכן נותן טיפים להתנהלות אשר מטרתה לחזק את בטחונו העצמי של הילד ולאפשר לו להתפתח ולהצליח בחיים.  ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • "מרפא בצלחת" - המזון שאנו אוכלים משפיע על בריאותנו ואושרנו - תזונה נבונה
  הספר מכיל מידע נרחב על תזונה נבונה ותוספי מזון. רשימת הנושאים: - תזונה נבונה על פי הרמב"ם - תזונה על פי סוג דם - ויטמינים ומינרלים - תבלינים מתפקדים כתרופות - מגוון רחב של מאמרים על תזונה נכונה   ..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • 100 שאלות של התבוננות
  "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה" ספר מהפכני: 100 שאלות של התבוננות – כיצד יוכלו שאלות לשנות את חייכם ?    ספר מיוחד, מהפכני במהותו uמפתיע בגישתו, בנוי משאלות והמוטו שלו הוא"100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה"-"זהו ..
  ₪55 ₪23

  לפני מעמ: ₪23
 • Creating nore Intimate Relations with Your Chinese Business Partner
  this book is dedicated for the western businessman who has business contacts with chinese partners.the book will help you to create more intimate relations with your chinese business partners by using their own frequently used chinese idioms in the..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • I love you they didn't say
    During and after the Holocaust love and affection were almost destroyed for my grandparent's generation. It was as if expressing  emotions after the horror they had been through would somehow reduce the enormity of the tragedy. If ..
  ₪69 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אבא ואבא
  כְּשֶׁזֹּהַר וְאוֹר קָמוֹת בַּבֹּקֶר, אַבָּא וְאַבָּא נִכְנָסִים לַחֶדֶר,  נוֹתְנִים נְשִׁיקָה גְּדוֹלָה לְכָל אַחַת וְאַחַת מֵהֶן וְאוֹמְרִים:  "בֹּקֶר טוֹב, מְתוּקוֹת. אֵיךְ יְשַׁנְתֶּן בַּלַּיְלָה?"   קוראים לי רועי, ואנ..
  ₪55 ₪33

  לפני מעמ: ₪33
 • אהבה בשחור לבן
  זהו סיפורה של זהבה,שנולדה ברומניה וגדלה בעיירת העולים נווה צור. מציאות חייה  הרוויה בכעס, אדישות ושיממון מבריחה אותה  לפנטזיה שמספקת הטלוויזיה בשחור לבן. היא לומדת על אהבה ומערכות יחסים דרך הסדרות האמריקאיות של שנות ה-70. היא מתאהבת בדיוויד..
  ₪40 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אהבתה של ברניקי
    זהו סיפורה של המלכה ברניקי. נכדתו של המלך הורדוס הגדול ובתו של אגריפס הראשון, המלך היהודי האחרון על ארץ ישראל. המלכה שחוותה את שריפת בית המקדש השני וחורבן ירושלים. שנדחקה לשולי ספריו של יוסף בן מתתיהו והושכחה על ידי חז"ל, אך הונצחה ברבים מס..
  ₪79 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • אהובי
  .דייב למלמן – אימון בהבזק המצלמה מתאר את ספרה של חמדה בר:  ב"אהובי" מתארת חמדה בשפה אמיתית וסוחפת את סיפור אהבתה הגדול, המשבר הגדול לא פחות אליו נסחפה, ובעיקר את סיפור ההתאוששות וההחלמה. את חמדה פגשתי לראשונה בשיאו של אותו משבר קשה וכואב. יחד..
  ₪70 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • אודם אדום
  אוקטובר 1986. אור השחר טרם הפציע, ומעטפה אדומה נאספת מזירת פשע, ובמרכזה  שמו של עורך דין פלילי מצליח מאוד. ללא ספק הייתה זו יריית הפתיחה למסע אכזרי ואפל, בו הכאב מתעצם והולך, התסכול גואה והמנוס בלתי אפשרי... בשארית כוחותיו נאחז האיש בידיה ..
  ₪84 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
 • אל תעזו למות לא מוכנים
  כל חייכם אתם עובדים קשה, מתכוננים לעתיד ועושים הכול כדי להבטיח לעצמכם וליקיריכם חיים טובים ונוחים. כדי שתוכלו לחזור לשגרת חיים נטולת דאגות ולא לסכן את עתידם הכלכלי ואת רווחתם של היקרים לכם מכול, לא נותר אלא להשקיע מאמץ קטן נוסף - ולארגן נכון את כל..
  ₪85 ₪34

  לפני מעמ: ₪34
 • אלה בשביל העלילה
  אלה יוצאת למסע הרפתקאות בעקבות עלילת הסיפור שנעלמה מתוך ספרה האהוב. זוהי הזמנה להצטרף למסע גילויים צבעוני ושמח, דרכו נגלה את הכוח והאחריות שיש לבחירות שלנו. הספר מיועד לילדים מגיל 5 ומעלה. ..
  ₪54 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • באר
  קובץ סיפורים מאוייר ומשותף. בחור ובחורה כותבים על קושי מציאת מקומם בעולם בשני קולות שונים.   "במקרה שלו, עומק המגירות לא הצליחו להכיל את כתביו שהציפו את חדרו כגאות. במקרה שלה, נמצא לה פתרון, באר נחפרה ומלותיה הקצרות הוטבעו בתוכה...
  ₪42 ₪28

  לפני מעמ: ₪28
 • בארץ מפלצלצת
  "אַתֶּן בִּכְלָל לֹא מַפְחִידוֹת," אַלּוֹן קְצָת הֶאֱדִים, "נָכוֹן, כִּי אֲנַחְנוּ מַפְחִידוֹת רַק אֶת הַמְּפַחֲדִים. אֲבָל מִי שֶׁיָּבוֹא אִתָּנוּ אֶל אֶרֶץ הַמִּפְלָצוֹת, יוּכַל לְגַלּוֹת כַּמָּה סוֹדוֹת".   "מָה אֲגַלֶּה?" שָׁא..
  ₪55 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • בועות ורודות מתנפצות
  רינה היא אלמנה משכילה, אצילית ונעימת מראה שהחיים זימנו לה אירועים מאתגרים וסודות כמוסים. בבדידותה הרבה היא מתוודעת למאיר, אלמן בן גילה, המסתיר אף הוא סודות כמוסים משלו. החיבור בין השניים מוביל לידידות ואף מעבר לכך. חגית, בתו של מאיר, מאמצת אותה..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש