נוער

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • כל ילד יכול
  הספר מחזק ומכוון הורים , מחנכים ומדריכים באינטראקציה היומיומית שלהם עם ילדיהם ( או ילדי כיתתם...קבוצתם) וכן נותן טיפים להתנהלות אשר מטרתה לחזק את בטחונו העצמי של הילד ולאפשר לו להתפתח ולהצליח בחיים.  ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • אבא על ארבע
  נועם  בן העשר, נער מאשדוד, מתכתב בדואר האלקטרוני עם אביו המוזיקאי הנמצא  בשבתון בטוקיו ומלמד באקדמיה למוזיקה. הסיפור מתרחש באשדוד לאחר מבצע  'עופרת יצוקה'. בקשר הווירטואלי המתמשך בין האב לבנו נרקמת עלילה מפתיעה  החושפת קשרים ש..
  ₪68 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אדון הטלקנזיס
  איידן לא מכיר דבר מלבד העולם הרגיל, ולמיטב זכרונו מעולם לא הזיז חפץ איזשהו בלי לגעת בו, ומעולם לא ביקר בעיירה של אנשים היודעים לקרוא את מחשבותיו. מעולם גם לא הואשם איידן בהפנוט מישהו בעל כורחו; וחרב? הוא מודה שתמיד רק חלם להחזיק אחת. מפגש בלתי צפוי, ..
  ₪79 ₪72

  לפני מעמ: ₪72
 • אהבת עץ הרימון
  אהבת עץ הרימון הינו קובץ סיפורים מפתיע שנכתב בדיו אהבת הצומח ואהבת האדם. הקריאה בספר תיקח אתכם לטיול ספרותי מיוחד ולא שיגרתי בין עצים, אדמה, טבע ואנשים.ר הקורא אם לקרוא ואם לאו. כל סיפור מקום הוא,ומעשה ודמיון אמת. כול סיפור עולם שלם, כל סיפור חוויה ע..
  ₪59 ₪35

  לפני מעמ: ₪35
 • אני מלכה ולא אפס
  אני מלכה ולא אפס הוא סיפורה של אחינועם, שנעלבה מחברתה הטובה טלי ולרגע חשבה שהיא "אפס" ואינה ראויה לשחק עם בני כיתתה.  טלי, מלכת הכיתה, רוצה להיות חברתה הטובה של אחינועם, אך חוששת שאחינועם יפה וטובה ממנה, וכדי לשמור על מעמדה פוגעת בה ומושכת לצדה..
  ₪64 ₪54

  לפני מעמ: ₪54
 • בוחן פתע
  ליגל, תיכוניסטית אופטימית, אוהבת את החבר שלה - אלעד, ויודעת שליבו נתון לאחרת. כאב הידיעה מביא אותה לתסבוכת אהבות ופשרות, ממנה היא מבינה שמבחן הפתע האמיתי, הוא לא המבחן בספרות או במתמטיקה, אלא מבחן החיים. הלימודים למבחן הזה, מתקיימים בהפסקות, בין שעור..
  ₪60 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • בין מטאטא ושוקת
  ספר הזה הוא הרבה דברים: 1.     אלבום תמונות מושקע ומרהיב.       2.   אוסף סיפורי מקום. 3.     סיפור מסגרת משעשע שגיבוריו הם מטאטא, שוקת, גורו סיני ושני תלמידיו וילד הרץ אל העתי..
  ₪60 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • בית ספר לחתולים מתחילים
  בית הספר "שונרא" לומדים החתולים הצעירים כיצד להתמודד עם החיים בדרכים לא אלימות. כאשר פושטי וכנופיית "קישטא" מאיימים על שלוות האזור, יוצאים החתולים להגן על בית הספר תחת שרביטו של המנהל חתולאי ומזכירתו הנאמנה שוקה. החתולים בסיפור, גורים ובוגרים, כ..
  ₪63 ₪41

  לפני מעמ: ₪41
 • בנותיו של מוכר הקטניות
  שש אחיות, בנותיו של מוכר קטניות ביש מזל, יוצאות למסע התבגרות קסום. בדרכן הן מתמודדות עם הרפתקאות ואתגרים, ומגלות את האמת המפתיעה על עצמן. ..
  ₪53 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • בני האור
  בני האור מאת רפאל שמאי ארז לוי וחברו אורן שהחליטו לצאת לטייל בנחל דרגה באחת החופשות מהצבא, כשהחלו פוסעים בערוץ נחל דרגה החל לרדת לפתע גשם מבול ולאחריו שיטפונות עזים. בעודם מופתעים משינוי מזג האוויר הקיצוני, רצים הרעים ומנסים לתפוס מחסה אך לא מס..
  ₪88 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • בעקבות מפות המדבר
  איתן בן ה-14 עמד על סיפון האונייה המצרית הקטנה והביט בחרדה אל בתי קהיר המתקרבים אט אט. מתחת לבגדיו הסתיר מפות נדירות שקיבל מאביו הכלוא ביפו, כדי להבריחן אל הגנרל האנגלי אלנבי שנמצא במדבר. היו אלה מפות יקרות מפז ששרטט אהרון אהרונסון, איש מחתרת ניל"י...
  ₪40 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • דאעש, הרפאים של בן לאדן
  ארגון טרור יכול להפיל בנייני ענק במקום הפופולרי ביותר באמריקה? מה פתאום. ומה עוד ארגון טרור "לא" יכול לעשות? כשהמלחמה עקובת הדמים אשר התנהלה שנים מתחת לפני הקרקע, התחלפה לה בשקט בשקט ממלחמה נגד התחמשות ארגון הטרור הגדול בנשק..
  ₪35 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
  בהסתמך על 6 חוות דעת.
 • "האוירון של אלון", הוא ספר ילדים בכל גיל, משעשע ומצחיק. מתאר מסע קסום ומרגש של אלון אשר יחד עם הוריו מצליח כנגד כל הסיכויים להגשים את חלומותיו. מפאת קוצר הזמן של הוריו לא נמצא לאלון רעיון לתחפושת לחג הפורים. אך אל דאגה מיד הוריו נרתמים למשימה. מני..
  ₪49 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • הכוכב הירוק, האגדה על רפובליקת העפרונות
              הכוכב הירוק יעקב (יענקלה) טל באחד הימים, בעת שהמדען הדגול פריסקופולוס טלסקופולוס שוטט ברחבי השמים באמצעות הטלסקופ שלו, הוא קלט קרן אור ירוקה ומנצנצת באור נגוהות. חקר המדען, מצא וקבע:&n..
  ₪0 ₪27

  לפני מעמ: ₪27
 • המלחין והשוטר
  המלחין והשוטר סיפורים מעולם המוסיקה מאת שושנה אשמן שגב סיפורים אמנותיים בעלי ערך אנושי כללי, סיפורים החדורים הומור, מתח ולבביות, שיכבשו את לב הילדים וההורים כאחד. התוכן מבוסס על עובדות מענינות מחיי קומפוזיטורים ידועים, שיצירותיהם נשמעות מעל תקל..
  ₪78 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש