דיסקים ו- DVD

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • אור לי - דיסק
  אור לי מדיטציה לריפוי עצמי ולרגיעה; אנרגיה של ריפוי עוברת אליכם דרך ידיים נעימות המטפלות בגוף ובנשמה, בסגנון טיפול רייקי. מדיטציה נוספת בתקליטור זה תיבת הקסמים לרגיעה בגן קסום וקבלת מסר המונח עבורכם בתיבת קסמים. המסר משתנה ומגולל בחובו הפתעה בכל תרגו..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • אישה - דיסק
  דיסק דמיון מודרך המותאם במיוחד לנשים  נשים יקרות, בחרתי להעניק לכן בדיסק דמיון מודרך זה כמה דקות של שקט עם עצמכן, לכן התמקמו בנוחות בפינה האהובה עליכן והקשיבו לקול הנעים והרגוע ולמוזיקה העדינה, הבוקעים ממכשיר השמע שלכן. עקבו אחר הה..
  ₪50 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • דרך הגב - דיסק
  דמיון מודרך לריפוי והקלה של כאבי גב, תוך כדי ריפוי מונחה לחוליות ­עמוד השדרה ושחרור השרירים והכאבים באזור זה.  המדיטציה נוספת בתקליטור זה "על כנפי הרוח" מנחה לרגיעה ולשחרור הדברים שאנו מחזיקים בבטן, תוך כדי מעוף מעל ים קסום. ..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • התעוררות - דיסק
  תקליטור לריפוי לחץ דם נמוך, עייפות כרונית ותשישות. ההנחיה הראשונה בתקליטור "התעוררות" מותאמת למי שרוצה לקבל מרץ במצב של עייפות, תשישות, או העלות את לחץ הדם נמוך. המדיטציה אינה מתאימה למתמודדים עם סרטן או לכאלה הסובלים מיתר לחץ דם.  המ..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • זוהר - דיסק
  בחרנו עבורכם קטעים שיחברו אתכם לידע עתיק יומין שיש בו כדי למשוך שפע לעולם הזה.התחברות יום-יומית לאנרגיה של ספר הזהר ולשפה הארמית, מסדרת את שרשרת הכרומוזומים ה DNA של הגוף והנשמה; מתקנת את מה שנפגם בחלקי הנשמה (כתוצאה מכעסים וכל אנרגיה שלילית אחרת) ..
  ₪50 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • זרימה - דיסק
  בת­קליטור זה יש שתי הנחיות העווזרות להורדת לחץ הדם הגבוה- ההנחיה הראשונה "זרימה" עובדת על כלי הדם והורדת לחץ הדם וההנחיה השניה "אהבה" עובדת על הזנת הלב בצבעים של ורוד וירוק ואהבה. בשתי ההנחיות יש ריפוי בעזרת הילינג שהמתרגל מבצע לעצמו תוך כדי הקש..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • מעין הנעורים - דיסק
  דמיון מודרך לשמירה על מראה צעיר ולרגיעה  המדיטציה מתחילה עם הנחיה לחמש דקות של עיסוי שיאצו פנים בתרגול עצמי, ולאחר מכן מדיטציה בשילוב צבעים וחזון למראה הנכסף, תוך כדי עבודה על עור הפנים והגזרה של הגוף. מתאים גם להרזיה.  המדיטציה נוספת בתק..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • סוכרת - דיסק
  ההנחיה הראשונה "סכרת" היא לאיזון רמת הסוכר בדם ולרגיעה. מהדיווחים הרבים שקיבלנו במשך השנים, אנו יודעים שרמת הסוכר בדם יורדת ומתאזנת כחצי שעה לאחר התרגול ומומלץ לעקוב בעזרת מכשיר ביתי,  ולרשום התוצאות בטבלה שבועית כדי שרופא המשפחה יוכל להפח..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • שחרור - דיסק
  המדיטציה מותאמת לטיפול בעצירות ובבעיות של מערכת העיכול, כשבתחילת ההנחיה יש תרגול קצר עם כדור.  מדיטציה נוספת בתקליטור זה "תיבת הקסמים" לרגיעה בגן קסום וקבלת מסר המונח עבורכם בתיבת קסמים. המסר משתנה ומגולל בחובו הפתעה בכל תרגול. ..
  ₪40 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • שפע - דיסק
  תקליטור המנחה את המאזין למשיכת שפע כלכלי לחיים וכולל מדיטציות שונות הקשורות להצלחה   שפע כלכלי 13:30 הצלחה במבחן 9:00 ביטחון עצמי 13:30 מציאת פוטנציאל אישי 21:00 מאמר ו"יוסף הוא שליט" מהזהר    ..
  ₪50 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש