בישול ואפיה

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • "מרפא בצלחת" - המזון שאנו אוכלים משפיע על בריאותנו ואושרנו - תזונה נבונה
  הספר מכיל מידע נרחב על תזונה נבונה ותוספי מזון. רשימת הנושאים: - תזונה נבונה על פי הרמב"ם - תזונה על פי סוג דם - ויטמינים ומינרלים - תבלינים מתפקדים כתרופות - מגוון רחב של מאמרים על תזונה נכונה   ..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • איטליה על קצה המזלג
  "...איך קנינו את פעמון הזכוכית הקטן שלנו? מדוע הוא שבור בקצהו? למה אנחנו שומרים אותו עדיין? ואיך זה קשור בכלל לאוכל? "מה זה פעמון הזכוכית המקסים הזה", נוהגים לשאול אורחינו שצלצולו של הפעמון הסדוק שלנו, מזרזם להצטרף אל שולחן האוכל. "הסיפור הוא ארוך..
  ₪89 ₪70

  לפני מעמ: ₪70
 • בישלוליאדה עם אלדו השף
  ספר זה משלב סיפור מחורז לילדים עם מתכונים קלים וטעימים, בעיצוב ססגוני ועליז. מובאים בו שלל רעיונות לעשייה משותפת עם הילדים, כגון הכנת ארוחת ערב והכנת מטעמים לחגים ולאירועים משפחתיים - זמן איכות משותף להורים ולילדיהם, שבסיומו מחכה להם ארוחה טובה ..
  ₪59 ₪48

  לפני מעמ: ₪48
 • טעימות מתרבות יפן
  ספר זה הינו מסע קסום, הצצה מסקרנת ונגיעה בחוויה הייחודית והמרתקת של תרבות יפן דרך האוכל.   יפן – ארץ השמש העולה הינה שילוב של ניגודים, טכנולוגיה מודרנית וחדשנית  מחד ושמירה קפדנית על ערכי מסורת העבר מאידך, קשיחות ועוצמה..
  ₪98 ₪68

  לפני מעמ: ₪68
 • מטעמי תוניסיה שאילן אהב
  אחד מחלומותיו של אילן היה להוציא לאור ספר מתכונים המבוסס על המטבח הטוניסאי שאהב כל כך.  הגורל רצה אחרת והוא לא זכה לממשו. בתאריך 29 בפברואר 1999 {ערב חג פורים תשנ"ט} נהרג אילן בדרום לבנון בהיותו במשימה עיתונאית; וחלמו נותר כצוואה פתוחה ל..
  ₪118 ₪98

  לפני מעמ: ₪98
 • מימונה כל השנה
  "מימונה  כל השנה" הוא ספר מרהיב שבו קובצו מתכונים ססגוניים וחגיגיים המקשטים בשמחה רבה ובשפע של שלל צבעים את שולחן החג. המימונה נחגגת כבר מאות שנים על ידי יהדות מרוקו ואומצה בחום בחברה הישראלית. משמעות המילה "מימונה" היא מזל והצלח..
  ₪98 ₪78

  לפני מעמ: ₪78
 • סבתא בישלה אוכל בריא – מתכונים פשוטים שילדים אוהבים
  הספר מיועד לתועלת הורים צעירים ולשימושם היום-יומי של הממונים על האוכל במשפחתונים, בצהרונים ובגני ילדים. הספר מוגש מתוך ניסיון רב שנים בהכנה יצירתית של אוכל טעים ובריא, אוכל שילדים אוהבים. הספר יסייע להורים לשמור על בריאותם של ילדיהם. ..
  ₪120 ₪92

  לפני מעמ: ₪92
 • צרור מתכונים ממטבחה של רותי
  פר זה מביא אל מטבחכם אוסף מתכונים מסורתיים מהעדה הטריפוליטאית, מהעדה העיראקית ומעדות נוספות, אשר אל תבשיליהם ומטעמיהם נחשפה רותי צרור - בשלנית בעלת שם בקרב מכריה - שגם הוסיפה הצעות משלה לשיפורם. המתכונים המוצעים קלים להכנה ומביאים איתם ניחוחות נעימים..
  ₪98 ₪78

  לפני מעמ: ₪78
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש