פנאי ותרבות

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • English idioms& proverbs and their Chinese equivalents
    the book ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • אהיה אשר אהיה
  אהיה אשר אהיה מבוסס על שיחה בין איש ההייטק צחי סיוון לבין רוני התשואל, מדריכה רוחנית המתקשרת אינטליגנציה גבוהה ומכונה בספר בשם סול. צחי פונה לסול באופן חופשי וישיר, לעתים סקפטי, ומבקש תשובות רוחניות לשאלות מעשיות בנושאים כמו כסף, קריירה ומערכות יחסים..
  ₪78 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • אוצרות הלב - ערכת משחק
  משחק חווייתי לתרגול והפנמה של ערכים. דרך האוצרות שבתיבה תוכלו להעצים ולחזק את הילדים ולהעביר להם ערכים חשובים כמו חברות, כוח רצון, אמת, הקשבה ועוד. המשחק מתאים לפעילות משפחתית ולפעילות בגנים ובבתי ספר.  תיאור המוצר: תיבת אוצר ובה 30..
  ₪100 ₪95

  לפני מעמ: ₪95
 • איטליה על קצה המזלג
  "...איך קנינו את פעמון הזכוכית הקטן שלנו? מדוע הוא שבור בקצהו? למה אנחנו שומרים אותו עדיין? ואיך זה קשור בכלל לאוכל? "מה זה פעמון הזכוכית המקסים הזה", נוהגים לשאול אורחינו שצלצולו של הפעמון הסדוק שלנו, מזרזם להצטרף אל שולחן האוכל. "הסיפור הוא ארוך..
  ₪89 ₪70

  לפני מעמ: ₪70
 • איך כותבים סיפור - מדריך לכתיבת פרוזה
  איך בונים עלילה? איך מאפיינים דמות? איך יוצרים מתח? איך גורמים לקורא להתרגש ולשקוע בעולם הבדיוני של הסיפור?   רבים סבורים שכדי לכתוב נדרשים רק זמן פנוי, מחשב או עט, והרבה השראה וכישרון. כל אלה אכן נחוצים, אך כתיבה דורשת גם מיו..
  ₪59 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • אל העולם שלך
  ביום שבו נהרג אחיה בפעילות צבאית, מתהפכים חייה של רונה, וכל מה שהיה בטוח ויציב בעולמה - מתערער. בתוך השבר הגדול היא בוחרת להתנתק מהיקרים לה ויוצאת אל המדבר לבדה. שם היא פוגשת בקלרה, אמנית ייחודית פורצת גבולות בעלת עולם עשיר וצבעוני. כשרונה נחשפת לסי..
  ₪0 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
 • אנשים יפים באמת
  בפעם הראשונה בישראל מובאים כאן סיפורי התנדבותם של אנשים שההתנדבות היא חלק בלתי נפרד מאישיותם ומחייהם. אנשים אלו מייפים את העולם ומוסיפים לו טוב.  מטרת הספר היא לפתוח לפני הקורא צוהר לעולם המופלא של ההתנדבות והנתינה ולעודד את ההצטרפות של רבים ..
  ₪89 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
 • בובות ואנחנו
  הספר "בובות ואנחנו" אשר ראה אור בימים אלה בהוצאת "אוריון" הינו ספר ייחודי במינו משום שאינו מתיימר להיות מדריך לתיאטרון בובות או להכנת בובות, אלא הזמנה צנועה ואישית לעולם פנטסטי וחוויתי של בובות. זהו מבחר בובות צבעוני, איכותי וססגוני שעוצבו על ידי ..
  ₪52 ₪38

  לפני מעמ: ₪38
 • בני האור
  בני האור מאת רפאל שמאי ארז לוי וחברו אורן שהחליטו לצאת לטייל בנחל דרגה באחת החופשות מהצבא, כשהחלו פוסעים בערוץ נחל דרגה החל לרדת לפתע גשם מבול ולאחריו שיטפונות עזים. בעודם מופתעים משינוי מזג האוויר הקיצוני, רצים הרעים ומנסים לתפוס מחסה אך לא מס..
  ₪88 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • בריאה אלוהית
  ~~ספר הדרכה רוחני, ייחודי ומיוחד, המעניק לקוראים מידע וכללים, העשויים לשנות את חייכם. ספר זה הועבר בתקשור - מישויות הגלקטיק סנטר. בכל תחום בחיים, ברגע שתתחילו לשאול 'למה' ולא תקבלו תשובות ומענה הגיוניים ,זה הזמן לעצור ולחשוב מחדש. תוכנו עונה בשפה..
  ₪59 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • גרפולוגיה קריאת כתב היד - חותם הנפש בכתב ידו של האדם
  גרפולוגיה היא תורת הכתב , שמתבססת על כך שתנועות היד הכותבת ומאפייני הכתב משקפים את אישיות הכותב. בתור שכזו, הגרפולוגיה מאפשרת לזהות תכונות נסתרות של אדם, כאלה שהוא מעדיף ביוזמתו להסתיר או כאלה שהוא עצמו לא מודע להן. הספר המוצע הוא מדריך מעשי המאפשר..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • האיש והעמותה
  בספר זה מובאים סיפוריהם של אנשים יפים, צנועים, טובי לב ובעלי נפש ענקית המפיצים סביבם הילה של עשייה ונתינה, יזמה, ביצוע, קידום, בנייה ויצירה. הם מאפשרים לנו חיים טובים יותר וממלאים את העולם אהבה, חמלה, רגש ויופי. אנשים אלו הקימו עמותות וארגונים חברתיי..
  ₪89 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
 • האריה והנמר
  זהו סיפור קסום ואהוב על הילדים, המספר את סיפורן של שתי חיות אמתניות, ששולפות ציפורניים אך בתוך תוכן מחפשות שלום וקירבה. מתוך הספר לומד הילד כיצד לבקש לעצמו,  ומה נכון ולא נכון ביחסים בינו לבין הזולת. הספר מיועד לגילאי גן חובה ובי"..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • הבטחנו זה לזה
  סוגיית הפרֵדה בין איש לאישה מופיעה בספרות מימים ימימה בווריאציות אין - ספור ובאה לידי ביטוי נוקב בעיקר בייחוד בשירה. למן שירת יוון העתיקה דרך שירת ימי הביניים והרנסנס הפליאו לתעד את הפרֵדה באלף דיוקניה. סיפור המעשה המופיע בספר זה בשירה, ..
  ₪120 ₪78

  לפני מעמ: ₪78
 • הומור מחזק את הנפש
  לקט של אמירות חכמות, סיפורים עם מוסר השכל ובדיחות. מומלץ מאוד לחיזוק הנפש! ..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש