מדריכי טיולים

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • איטליה על קצה המזלג
  "...איך קנינו את פעמון הזכוכית הקטן שלנו? מדוע הוא שבור בקצהו? למה אנחנו שומרים אותו עדיין? ואיך זה קשור בכלל לאוכל? "מה זה פעמון הזכוכית המקסים הזה", נוהגים לשאול אורחינו שצלצולו של הפעמון הסדוק שלנו, מזרזם להצטרף אל שולחן האוכל. "הסיפור הוא ארוך..
  ₪89 ₪70

  לפני מעמ: ₪70
 • גני סיפור בחולון
  הספר "גני סיפור בחולון"  הינו חוויית קריאה מהנה למבוגרים ולילדים. הספר מהווה הן מדריך סיורים ססגוני ומרחיב אופקים בגני הסיפור שבעיר חולון, והן אסופה מרהיבה של ספרי ילדים קלאסיים על כותביהם, איוריהם והאמנים שביצעו את הפסלים והציבו אותם ברחבי העיר..
  ₪75 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • יומני מסע
  "... אבל לפסגת גומפה שיי העפלתי. הגעתי רועדת מהמאמץ, עד שבקושי הצלחתי להחזיק את המצלמה יציבה בידי. ההתגברות על הקושי הנורא הייתה עבורי פרס, הוכחה שאכן אפשר. והחוויה אכן הייתה שווה כל רגע."   שורות אלה לקוחות מהפרק על הטיול להימלאיה הה..
  ₪65 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • עיניים לכותל
  הכותל המערבי, ממנו לא זזה שכינה מעולם, משמש מקום תפילה ופולחן למאמינים מכל העמים, העדות והזרמים.  המאמינים שופכים את רחשי לבם למרגלותיו בכל שפה, נוסח וסגנון אפשריים. הכותל מהווה מוקד משיכה להמונים הנוהרים  אליו מכל קצוות תבל בימי חול ובמ..
  ₪119 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • קובה מדריך למטייל
  קובה היא כיום אחת המדינות המסקרנות בעולם. והסיבות לכך פזורות בכל אחד מאזוריה של הרפובליקה המשתרעת על שטח של 110,860 הקילומטרים הרבועים שבה: מטעי הסוכר, שדות הטבק והקפה שריחם נישא למרחוק ,ירוק העד של צמחייתה ויפי הטבע הבראשיתי והעצמתי שבה. ה..
  ₪79 ₪58

  לפני מעמ: ₪58
 • קוסטה ריקה - מדריך למטייל
  קוסטה ריקה - בספרדית "החוף העשיר", הוא השם שהעניקו הכובשים הספרדים לחבל ארץ ירוק זה לפני כ-500 שנה. היום הכל יודעים שאין כאן זהב ואבנים טובות, אך השם שניתן למדינה הולם אותה, בשל עושרו של הטבע הנהדר והמגוון שבה. קוסטה ריקה כיום היא אחת המ..
  ₪89 ₪67

  לפני מעמ: ₪67
 • ראיתי ג'ירפה שעפה
  בְּקֶנְיָה רָאִיתִי גִּ'ירָפָה שֶׁעָפָה, בְּהוֹלַנְד פָּגַשְׁתִּי פָּרָה בַּמִּסְפָּרָה וּבְאַרְצוֹת הַבְּרִית פָּגַשְׁתִּי בְּ... רֶגַע, בְּעֶצֶם לָמָּה שֶׁאֲסַפֵּר כְּבָר עַכְשָׁו עַל כָּל הַמַּסָּע הַמַּצְחִיק שֶׁעָשִׂיתִי בָּעוֹלָם, מַסָּע שֶׁ..
  ₪74 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • שמעתם מה קרה? טיול מצחיק בישראל
  "שמעתם מה קרה?" הוא ספר ילדים המשלב הומור, עם לימוד על מקומות בישראל. בספר מסופר בחריזה על שלושים ואחת מקומות מרכזיים בארץ, בהם קרו דברים מוזרים ומצחיקים, כמו למשל בבאר שבע, שם גמל אכל מכונית ורבע, בירושלים הבירה, שם אבני הכותל לפתע פצחו בשירה ובקיבו..
  ₪64 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש