עידן חדש

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • 100 שאלות של התבוננות
  "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה" ספר מהפכני: 100 שאלות של התבוננות – כיצד יוכלו שאלות לשנות את חייכם ?    ספר מיוחד, מהפכני במהותו uמפתיע בגישתו, בנוי משאלות והמוטו שלו הוא"100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה"-"זהו ..
  ₪55 ₪23

  לפני מעמ: ₪23
 • אהבה צוחקת
  הספר אהבה צוחקת מאפשר לקורא לעבור מסע אישי להבנה של מיהו באמת. תוכנו הופך על פיהן אמונות שנחשבות כחקוקות בסלע ומציע אופן הסתכלות שונה מהמקובל. הוא מסייע לעבור מתפיסת העולם הדואלית והמוכרת, שנסמכת על שכלנו השופט והמפריד, לתפיסה מאוחדת המושתת..
  ₪63 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אהיה אשר אהיה
  אהיה אשר אהיה מבוסס על שיחה בין איש ההייטק צחי סיוון לבין רוני התשואל, מדריכה רוחנית המתקשרת אינטליגנציה גבוהה ומכונה בספר בשם סול. צחי פונה לסול באופן חופשי וישיר, לעתים סקפטי, ומבקש תשובות רוחניות לשאלות מעשיות בנושאים כמו כסף, קריירה ומערכות יחסים..
  ₪78 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • אוצרות הלב - ערכת משחק
  משחק חווייתי לתרגול והפנמה של ערכים. דרך האוצרות שבתיבה תוכלו להעצים ולחזק את הילדים ולהעביר להם ערכים חשובים כמו חברות, כוח רצון, אמת, הקשבה ועוד. המשחק מתאים לפעילות משפחתית ולפעילות בגנים ובבתי ספר.  תיאור המוצר: תיבת אוצר ובה 30..
  ₪100 ₪95

  לפני מעמ: ₪95
 • אור
  אור  ספר מדיטציות קסומות ילדים  הספר נועד להקראה והוא מתאים להורים, למורים, לגננות, לפסיכולוגים, למדריכי נוער ולמטפלים.  בספר יש 22 מדיטציות, עם עצות ליעילות המדיטציות, אפשרות להפעלת ילדים ונוער, בציור או בדיון בחוויה שזה עתה חוו...
  ₪74 ₪63

  לפני מעמ: ₪63
 • איש באמצע החיים
  "סיבתיות" או "למה כתבתי את הספר הזה?"   כתבתי את הספר הזה כי קרה משהו, כדי שיקרה משהו, לפני שיקרה משהו.   שמעון שי שלום חי [מצב זמני] ופועל [כשאינו ישן] בארץ ישראל. הוא נולד ומתגורר בנתניה, עיר קסומה ותוססת שעו..
  ₪50 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אישה
  מיטב חוקי היקום לחיים טובים!  ספר זה הוא לנשים בלבד, ובכך בוודאי גם יעניין קוראים ממין זכר...  מצויים בו מרבית חוקי היקום המובאים בגובה העיניים ובדרך נוחה ליישום – שהרי אם נוהגים לפי חוקי היקום, החיים יכולים להפוך לגן עדן עלי אדמות. הספר..
  ₪91 ₪75

  לפני מעמ: ₪75
 • אסטרולוגיה לכל עת
  נשמה יורדת אל העולם ברגע זה ולא באחר, כי דווקא ברגע זה ממש מתקיימים התנאים האופטימליים להשלמת תיקונה. תנאים אלה הם מצבם של הכוכבים והמזלות. בספר זה תוכלו לראות איזה כוכב שולט על אילו חלקים בגוף; מה הן נקודות התורפה, ומה הן נקודות החוזק אצל כל מזל ..
  ₪84 ₪72

  לפני מעמ: ₪72
 • אפקט הבחירה
  כל חיינו מבוססים על פעולות ותגובות. אנחנו עושים דבר מה, ואחרים מגיבים לעשייתנו; אנחנו פועלים, והחיים מגיבים לפעולותינו, וכך המציאות שלנו משתנה, ותגובתנו לשינוי יוצרת מציאות חדשה וכן הלאה.   שאלת השאלות היא – מהו המתג המפעיל את קיומנו?..
  ₪89 ₪72

  לפני מעמ: ₪72
 • במעגל ההתטמרה
  “מי שמתבונן החוצה – חולם, מי שמתבונן פנימה – מתעורר.” ק.ג. יונג   ספר חשוב למחפשים כלים להעצמה ולאימון רוחני - הן לשימוש אישי והן בקבוצה.   התטמרההוא מושג ייחודי המאפיין את תהליכי המעגל המאפשרים למשתתפים בו לחוות את עצמם ב..
  ₪79 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • בריאה אלוהית
  בכל תחום בחיים, ברגע שתתחילו לשאול 'למה' ולא תקבלו תשובות ומענה הגיוניים ,זה הזמן לעצור ולחשוב מחדש. תוכנו עונה בשפה פשוטה ומלאת הומור לשאלה 'מי אנחנו' ולסוגיות גדולות אחרות, כגון: §       מיהו אלוהים, הבורא ומהי ב..
  ₪59 ₪57

  לפני מעמ: ₪57
 • בריאה אלוהית
  ~~ספר הדרכה רוחני, ייחודי ומיוחד, המעניק לקוראים מידע וכללים, העשויים לשנות את חייכם. ספר זה הועבר בתקשור - מישויות הגלקטיק סנטר. בכל תחום בחיים, ברגע שתתחילו לשאול 'למה' ולא תקבלו תשובות ומענה הגיוניים ,זה הזמן לעצור ולחשוב מחדש. תוכנו עונה בשפה..
  ₪59 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • דלתות נפתחות
  הדרך להצלחה מתחילה במחשבה. בספר מיוחד זה, המתובל בפתגמי חז"ל נפלאים, נחשפים בחן ובתבונה כלים בדוקים להצלחה בתחומי חיים שונים.   במהלך שנות עבודתה הרבות נחשפה ליז רובין, דיאטנית ומחברת הספר,  לסיפורים אישיים רבים שהתחילו ככישלונות ולא..
  ₪59 ₪42

  לפני מעמ: ₪42
 • דרך המל"כ - מודעות לחיים כוליים (הוליסטיים)
  הספר "דרך המל"כ" הוא ראשון ויחיד מסוגו המרכז בתוכו מגוון רחב של שיטות לפיתוח המודעות העצמית. הפרקים בספר מוצגים כ-21 סדנאות  ברצף התפתחותי על בסיס התנסות בעבודה עם קבוצת מורים מבית ספר אורט מעלות בתהליך שנמשך שנתיים. ..
  ₪89 ₪71

  לפני מעמ: ₪71
 • האור, רוח-חיים
  האור הוא חומר חי וקיים ביקום, ועל פי המסורת אלוהים ברא את העולם באמצעותו. האור הפך לכלי-עזר נפלא במחקר. ומאז השימוש בליזר מאפשר לנו מרחב אין-סופי של אפשרויות בתחום החומרי והרוחני. המורה אומרם מיכאל איבנהוב מזמין אותנו לגלות את האפשרויות הרוחניות..
  ₪60 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש