חינוך ומשפחה

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • כל ילד יכול
  הספר מחזק ומכוון הורים , מחנכים ומדריכים באינטראקציה היומיומית שלהם עם ילדיהם ( או ילדי כיתתם...קבוצתם) וכן נותן טיפים להתנהלות אשר מטרתה לחזק את בטחונו העצמי של הילד ולאפשר לו להתפתח ולהצליח בחיים.  ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • אל תקראי לי מטאטא
  אוטיזם בתפקוד גבוה הוא לקות מבלבלת מאוד. ילדים שאובחנו כך, מתנהלים לעיתים כילדים רגילים ומגלים יכולת השתלבות טובה. עובדה זו עלולה לבלבל את הסביבה ולעיתים אף את המשפחה. ספר זה מתאר את התפקוד הגבוה ברצף האוטיסטי ושופך אור על הלקות ועל מאפייניה. הספר ח..
  ₪68 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • אמא קטנה ואמא גדולה
  תִּינוֹק יֵשׁ לָנוּ, יַלְדָּתִי, הוּא גַּם שֶׁלָּךְ וְגַם שֶׁלִּי. אֲנִי אִמָּא שֶׁלָּךְ וְגַם אִמָּא שֶׁלּוֹ, וְאַתְּ כְּמוֹ אִמָּא, תִּדְאֲגִי לוֹ.   כשנולד תינוק חדש במשפחה, כולם שמחים ומאושרים. האחים הגדולים נוהגים להביט מהצד..
  ₪49 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אמאל'ה
  זה קרה גם אחרי ההיריון השלישי שלי: זואי בתי, שהייתה אז כבת חודשיים, נמה לה בשלווה בתוך מנשא צמוד לבטני, כשאשה זועמת עצרה אותי בכניסה לסופרמרקט והטיחה בי בזעם קבל קהל קונים "את חונקת אותו!" האמהוּת היא מסע מרתק ומאתגר החושף בפנייך עולם של מפגשי..
  ₪67 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אפושון צחצוחון - במבצע
  "עכברון ממצמץ בעיניו ומרחרח. לפתע נבהל וכמעט בורח. מפנה הצידה את חוטמו הרגיש כי ריח מוזר שכזה הוא מרגיש..." למה נבהל העכברון? מדוע הוא כמעט בורח? ומי זה אפושון צחצוחון?"   אפושון צחצוחון מאת ליאור קומורובסקי, בהוצאת הספרים "אוריון" הוא סיפור ..
  ₪45 ₪35

  לפני מעמ: ₪35
 • גאון קטן שלי
  המתנה האולטימטיבית להורה הטרי!   האם כינים מדברות? האם אימא יכולה להישבר לחתיכות? אולי משטח-גב יהיה הפתרון?    שאלות אלו ואחרות מעסיקות את ילדינו הקטנים וחושפות בפנינו צוהר לעולמם.   כיצד מתפתח מוחו של הר..
  ₪79 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • האריה והנמר
  זהו סיפור קסום ואהוב על הילדים, המספר את סיפורן של שתי חיות אמתניות, ששולפות ציפורניים אך בתוך תוכן מחפשות שלום וקירבה. מתוך הספר לומד הילד כיצד לבקש לעצמו,  ומה נכון ולא נכון ביחסים בינו לבין הזולת. הספר מיועד לגילאי גן חובה ובי"..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • ההורה שבחרתי להיות
  ההורה שבחרתי להיות הוא מדריך להורים. בנימה אישית, בגוון חדש, מרענן ומעורר מחשבה הוא מאיר לנו נקודות משמעותיות בהורות שלנו. כמו חברה טובה עולה קולה של שני הורביץ, המחברת, מבין דפי הספר והוא מזכיר לנו שבידינו היכולת לשנות את הדרוש ביחסינו עם י..
  ₪68 ₪56

  לפני מעמ: ₪56
 • המפתח להצלחת הילד
  ספר זה, העוסק בחינוך ילדים קטנים – מגיל הלידה ועד גיל שש - מכיל מידע חיוני וחשוב היכול לתרום מאוד להורים הטריים וגם לאלה שעברו כברת דרך קצרה בהורות. "סמכות הורית אינה מולדת אלא נרכשת. בספר זה ריכזנו דרכים, הפעלות והנחות יסוד שיעזרו לכם, ההורים, ..
  ₪89 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • המקום בו אלהים נמצא
  ?"אִמָּא, אֵיפֹה אֱלוֹהִים נִמְצָא" .שָׁאַל אוֹתִי אוֹר שְׁאֵלָה .בְּכָל מָקוֹם", עָנִיתִי בִּתְשׁוּבָה"      ילדים, בכל העולם נחשפים למושג "אלהים" בשלב מוקדם בחייהם (החל מקבלות שבת בגני ילדים וכלה באמירות שנאמרות על ידי..
  ₪54 ₪36

  לפני מעמ: ₪36
 • הנשמה הקטנה והשמש
  ספור פשוט ורב-עוצמה לילדים ומבוגרים. מתנה לכל מי שחי, חווה ומתמודד עם החיים, גם אם כבר אינו ילד... עובד מתוך רב-המכר 'שיחות עם אלוהים'. פעם, בשום זמן מן הזמנים, היתה נשמה קטנה. ונשמה קטנה זו ידעה כי היא האור, שהוא חלק ממיליוני האורות המהווים יחדיו א..
  ₪76 ₪60

  לפני מעמ: ₪60
 • הסוד בללמוד
    איך ללמוד, עם מי ללמוד, ומתי ללמוד איך לנהל את זמנכם ביעילות איך ללמוד נכון למבחנים, שלב אחר שלב כיצד לפתור מבחן מרגע קבלת הטופס.. ועד להגשתו! איך לצבור את מירב הנקודות במבחן, ולהשיג את ציון חלומותיכם כיצד להתמודד עם לחץ ועומ..
  ₪74 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • ויתהלך חנוך
  בספר הזה נאספו מאמרים מרתקים על פרשות השבוע, שפרסם חנוך ובר ז"ל בעיתונים, באתרי אקטואליה ובחדשות, וכן בעלוני פרשת השבוע בשנים תש"ס עד תשע"ד (2000-2014). המאמרים עוסקים במגוון נושאים, הנמצאים על סדר היום של העם בישראל בימינו כמו חינוך, זוג..
  ₪0 ₪60

  לפני מעמ: ₪60
 • חוקי-זהב למען חיי היומיום
  עלינו לבצע תירגול מיוחד המאפשר לנו להעריך ולכבד את חיי היומיום. התירגול יבוצע הודות לפעולות שאנו חייבים לעשות, בעת אירועים שמוצגים בפנינו ועם אנשים שעימם אנו חיים. הוא יתחיל להתבצע כאשר נסכים לראות את כל המרכיבים הללו כחומר שצריך לעבוד איתו..
  ₪60 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • חזון תיאטרון הטכניון
  ספר המעלה בפני קוראי הספר <<חשיבות מחקר התיאטרון באוניברסיטה מדעית טכנולוגית>> כמה דוגמאות מאוד ממשיות ממבנהו של תיאטרון הטכניון. מסקנותיו של אדם שהקים את התיאטרון והחליט להשאיר משהו אחריו. מנסה להוכיח עד כמה הנושא מפותח באוניברסיט..
  ₪20 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
  בהסתמך על 2 חוות דעת.
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש