הומור וספרי מתנה

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • 100 שאלות של התבוננות
  "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה" ספר מהפכני: 100 שאלות של התבוננות – כיצד יוכלו שאלות לשנות את חייכם ?    ספר מיוחד, מהפכני במהותו uמפתיע בגישתו, בנוי משאלות והמוטו שלו הוא"100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה"-"זהו ..
  ₪55 ₪23

  לפני מעמ: ₪23
 • 100 שנים של שמחה
  ספר מיוחד על אנשים מופלאים, שהצליחו בזכות אורח חייהם וגישתם, להאריך ימים ולהגיע לגיל מופלג. חלקם  כבר השאירו את גיל - 100 מאחוריהם, כשהם עדיין פעילים במלוא אונם ובריאותם - נראה שעוד ידם נטויה.   המחבר שוזר בתוך סיפור חייהם גם את "פתית..
  ₪88 ₪44

  לפני מעמ: ₪44
 • איש באמצע החיים
  "סיבתיות" או "למה כתבתי את הספר הזה?"   כתבתי את הספר הזה כי קרה משהו, כדי שיקרה משהו, לפני שיקרה משהו.   שמעון שי שלום חי [מצב זמני] ופועל [כשאינו ישן] בארץ ישראל. הוא נולד ומתגורר בנתניה, עיר קסומה ותוססת שעו..
  ₪50 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אמאל'ה
  זה קרה גם אחרי ההיריון השלישי שלי: זואי בתי, שהייתה אז כבת חודשיים, נמה לה בשלווה בתוך מנשא צמוד לבטני, כשאשה זועמת עצרה אותי בכניסה לסופרמרקט והטיחה בי בזעם קבל קהל קונים "את חונקת אותו!" האמהוּת היא מסע מרתק ומאתגר החושף בפנייך עולם של מפגשי..
  ₪67 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • בובות ואנחנו
  הספר "בובות ואנחנו" אשר ראה אור בימים אלה בהוצאת "אוריון" הינו ספר ייחודי במינו משום שאינו מתיימר להיות מדריך לתיאטרון בובות או להכנת בובות, אלא הזמנה צנועה ואישית לעולם פנטסטי וחוויתי של בובות. זהו מבחר בובות צבעוני, איכותי וססגוני שעוצבו על ידי ..
  ₪52 ₪38

  לפני מעמ: ₪38
 • בריאה אלוהית
  ~~ספר הדרכה רוחני, ייחודי ומיוחד, המעניק לקוראים מידע וכללים, העשויים לשנות את חייכם. ספר זה הועבר בתקשור - מישויות הגלקטיק סנטר. בכל תחום בחיים, ברגע שתתחילו לשאול 'למה' ולא תקבלו תשובות ומענה הגיוניים ,זה הזמן לעצור ולחשוב מחדש. תוכנו עונה בשפה..
  ₪59 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • גני סיפור בחולון
  הספר "גני סיפור בחולון"  הינו חוויית קריאה מהנה למבוגרים ולילדים. הספר מהווה הן מדריך סיורים ססגוני ומרחיב אופקים בגני הסיפור שבעיר חולון, והן אסופה מרהיבה של ספרי ילדים קלאסיים על כותביהם, איוריהם והאמנים שביצעו את הפסלים והציבו אותם ברחבי העיר..
  ₪75 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • גרפולוגיה קריאת כתב היד - חותם הנפש בכתב ידו של האדם
  גרפולוגיה היא תורת הכתב , שמתבססת על כך שתנועות היד הכותבת ומאפייני הכתב משקפים את אישיות הכותב. בתור שכזו, הגרפולוגיה מאפשרת לזהות תכונות נסתרות של אדם, כאלה שהוא מעדיף ביוזמתו להסתיר או כאלה שהוא עצמו לא מודע להן. הספר המוצע הוא מדריך מעשי המאפשר..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • דרך המלכה
  "דרך המלכה" – ספרה המקורי והקסום של אורית אביב, דולה ואם לשניים, הוא שיר הלל לנשיות ולעוצמתה... זהו סיפור ניצוץ הנשמה הנשית-מלכותית אשר נוצרת ומתהווה בשר ודם מתוך איחוד בין גבר ואישה, ארץ ושמיים ויוצאת אל מסע עלי אדמות שבמהלכו היא שוכחת את מה..
  ₪49 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • האיש שהלך לחפש מדינה
  האיש שהלך לחפש מדינה - סיפורו של הרצל זהו סיפור מופלא על איש אחד יש האומרים יחיד ומיוחד שהחליט יום אחד על דעת עצמו לצאת ולחפש מדינה לעמו. הוא צלח נהרות, חצה ימים וחלף על פני עשרות אגמים נפגש עם שליטים ועשירי עולם ואותה ב..
  ₪64 ₪48

  לפני מעמ: ₪48
 • האריה והנמר
  זהו סיפור קסום ואהוב על הילדים, המספר את סיפורן של שתי חיות אמתניות, ששולפות ציפורניים אך בתוך תוכן מחפשות שלום וקירבה. מתוך הספר לומד הילד כיצד לבקש לעצמו,  ומה נכון ולא נכון ביחסים בינו לבין הזולת. הספר מיועד לגילאי גן חובה ובי"..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • הומור מחזק את הנפש
  לקט של אמירות חכמות, סיפורים עם מוסר השכל ובדיחות. מומלץ מאוד לחיזוק הנפש! ..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • החיים כבחירה
  היכן נמצא האושר? מיהו אדם שהצליח בחיים? מה צריך לעשות כדי להגיע אל השקט הנפשי? על שאלות אלו ועוד בא מדריך מקוצר זה לענות. החיים שלנו יקרים מדיי מכדי לקלקל או להרוס אותם, אנחנו זקוקים למדריך טוב וממוקד שיעזור לנו לעבור אותם בקלות יחסית. הספר החיים כבח..
  ₪55 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • המקום הבטוח
  לכל אחד מאיתנו יש מקום בטוח. זהו המקום המגונן, הנעים, המוכר. אצל כל אדם מוגדר אותו "מקום בטוח" בדרך שונה. מה גורם לנו לצאת מהמקום הבטוח לפעולה ולשנות את דפוס התנהגותנו? במהלך מחאת האוהלים של קיץ 2011 יצאו לרחובות אנשים רבים והקימו אוהלים בשם הרצ..
  ₪149 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
 • הנשמה הקטנה והשמש
  ספור פשוט ורב-עוצמה לילדים ומבוגרים. מתנה לכל מי שחי, חווה ומתמודד עם החיים, גם אם כבר אינו ילד... עובד מתוך רב-המכר 'שיחות עם אלוהים'. פעם, בשום זמן מן הזמנים, היתה נשמה קטנה. ונשמה קטנה זו ידעה כי היא האור, שהוא חלק ממיליוני האורות המהווים יחדיו א..
  ₪76 ₪60

  לפני מעמ: ₪60
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש