כלכלה ועסקים

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • Big Data
  מהי הדרך הנכונה לפלח לקוחות לצורך שיווק ממוקד לקוח? כיצד נבנה מודל סיכון אשראי עבור בנקים, גופים פיננסיים וחברות ביטוח? אילו מדדים סטטיסטיים יעילים לקבלת החלטות ניהוליות? כיצד נייצר נורמות פעילות לאיתו..
  ₪98 ₪92

  לפני מעמ: ₪92
 • Creating nore Intimate Relations with Your Chinese Business Partner
  this book is dedicated for the western businessman who has business contacts with chinese partners.the book will help you to create more intimate relations with your chinese business partners by using their own frequently used chinese idioms in the..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • המקום הבטוח
  לכל אחד מאיתנו יש מקום בטוח. זהו המקום המגונן, הנעים, המוכר. אצל כל אדם מוגדר אותו "מקום בטוח" בדרך שונה. מה גורם לנו לצאת מהמקום הבטוח לפעולה ולשנות את דפוס התנהגותנו? במהלך מחאת האוהלים של קיץ 2011 יצאו לרחובות אנשים רבים והקימו אוהלים בשם הרצ..
  ₪149 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
 • הפסיכולוג הכשיל אותי
  רוב האנשים מחליפים במהלך חייהם מספר ניכר של מקומות עבודה. בכול מעבר הם נדרשים לצלוח הליך מיון הכולל ריאיון אישי, כאשר תכופות נלווים אליו מבחנים שונים, המתבצעים על ידי גופי משאבי אנוש ומכוני מיון.  "הפסיכולוג הכשיל אותי" הוא מדריך שקהל היעד של..
  ₪40 ₪32

  לפני מעמ: ₪32
 • הקוד האנושי SILVER ACE
  במאה של התפתחות מואצת ביכולות המחשוב עד לנקודת הסיגולריות, במאה של "כיבוש העבודה" על-ידי מערכות מומחה ממוחשבות, רובוטים וסוכנים וירטואליים, עולה בעוצמה הולכת וגוברת שאלת ייחודו של האדם. מהם הכישורים הייחודיים לבן האנוש? האם ובמה מותר האדם מהמחשב? ..
  ₪85 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • השמים הם הגבול התחתון
  מעוניינים לדעת כיצד אפשר להפוך למנהיג טכנולוגי מצליח? רוצים להבין את המציאות  הניהולית בתחום הטכנולוגי? שואפים להתפתח ולהצליח בתפקידכם ולבסס את מעמדכם בארגון? בספר זה תמצאו את התשובות. ניהול ומנהיגות עסקית וטכנולוגית הם נושאים הקרובים ללבו ..
  ₪89 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • כל מה שעליך לדעת כדי לפתוח ולנהל עסק מצליח בסין
  ~~ חוק ידוע בעסקים בארצות שונות הוא שבמדינה שיש שם הרבה אנשים העסק בעל פוטנציאל גדול להצלחה.על מנת שעסק יצמח הוא זקוק  קודם כל לאוכלוסיה גדולה של אנשים זו הסיבה שכל כך הרבה אנשי עסקים בעולם לוטשים את עיניהם למדינות כמו סין והודו כידוע,לא ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • להטיס את הפרפרים
  פרזנטציה אפקטיבית היא קריטית להצלחה. פרזנטציה אפקטיבית מגדילה משמעותית את הסיכוי להצליח להעביר מסרים, להביא את המציג לידי ביטוי בעוצמה, להשיג את מטרותיו, ולהביא את הקהל לבצע את אשר המציג מבקש: לרתום את הקהל למצב את עצמו במקום הגבוה ביותר האפשרי, להרו..
  ₪95 ₪89

  לפני מעמ: ₪89
 • לחשוב עשיר - להיות עשיר
  איך זה שהשכן שלי לא סיים תיכון אבל הוא עשיר? למה הרבה וזוכי הלוטו פושטים רגל אחרי כמה שנים? עבודה קשה היא מפתח לעושר? בשאלות מרתקות אלו ורבות אחרות עוסק הספר לחשוב עשיר להיות עשיר. ספר זה הוא אוסף של 36 תובנות מרתקות המסבירות במילים פש..
  ₪55 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • לנצח את המשכנתא
  איך נפל לי האסימון - כיצד לנצח את המשכנתא לכולםםםםםם. כאבי המשכנתא שלי ז"ל כשאני חוזר הביתה לאחר 14 שעות עבודה ילדיי מזמן ישנים כבר, ועל זמן איכות איתם אני יכול רק לחלום, והכול כדי לעמוד בהחזר החודשי ההולך וגדל של המשכנתא. כבר שנים אני חי במ..
  ₪147 ₪88

  לפני מעמ: ₪88
 • מינוח רפואי למזכירה רפואית
  מטרת הספר לשמש ספר הדרכה למזכירות הרפואיות, בנושאים הקשורים למינוח הרפואי ולהטיות המילים בהתאם למשמעותן, במהלך הלימודים לרכישת המקצוע ובמהלך העבודה. בסביבת עבודה קלינית, המזכירה הרפואית חשופה למונחים רפואיים בתחום הקליני בו מועסקת, עליה להכיר את מ..
  ₪79 ₪69

  לפני מעמ: ₪69
 • מליונרית! הדרכה מעשית
  רב מכר פורץ דרך בדיון בינלאומי חם על נשים קריירה, וכסף. לנשים יש פוטנציאל פיננסי עצום, אבל הן לא מודעות לו. זה הכרחי ממש, למענך, למען המשפחה שלך ולמען האנושות שנשים יתעצמו, ואי אפשר לדבר על התעצמות נשית בלי לדבר על כסף. דיון סוחף, בגובה העיניים ומעשי..
  ₪0 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • מנהל בראש
  במאה הנוכחית כולנו מנהלים: מנהלים משק בית, מנהלים משפחה, מנהלים פורום חברתי, או בעלי תפקיד ניהולי בעבודה. עם זאת מנהל טוב יודע כי ניהול הוא מקצוע: יש לו שפה משלו, עקרונות, מודלים ושיטות.     בספר זה מוצג מודל חדשני ויחיד מסוגו לתקשורת..
  ₪69 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • מסע פיננסי
  הניחו את הספר הזה בחזרה על המדף אם:  •יש לכם כל כך הרבה כסף שלעולם לא תצליחו לבזבז את כולו.  •כבר הכנתם תוכנית מוגדרת שמובילה אתכם בבטחה ליעדים הפיננסיים שלכם.  •מישהו כבר ישב אתכם באופן מסודר ולימד אתכם בדיוק איך עולם הכסף שס..
  ₪68 ₪62

  לפני מעמ: ₪62
 • מתכון מנצח ליועץ נדל"ן
  הספר הינו מטמון אמיתי של מידע עדכני ומפורט מתאים לכל יועץ נדל"ן בכל שלב של הקריירה שלו, למתחילים ולוותיקים. הספר נותן מענה  בהיר ומפורט לשאלות הבאות : מה עוד צריך מלבד מזל בכדי להצליח? כיצד להתאים את סגנון הדיבור עם הלקוחות שונים? ..
  ₪84 ₪74

  לפני מעמ: ₪74
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש