בלשנות ושפות

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • Creating nore Intimate Relations with Your Chinese Business Partner
  this book is dedicated for the western businessman who has business contacts with chinese partners.the book will help you to create more intimate relations with your chinese business partners by using their own frequently used chinese idioms in the..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • English idioms& proverbs and their Chinese equivalents
    the book ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • המקבילות הסיניות האותנטיות לפתגמים ומטבעות לשון בעברית חלק ב / אורנה טאוב
  ספר זה הוא החלק השני של הספר :המקבילות הסיניות האותנטיות לפתגמים ומטבעות לשון בעברית. השפה הסינית היא שפה עשירה מאוד גם מבחינת אוצר המילים הגדול מאוד שלה גם מבחינת  אוצר מטבעות הלשון הגדול שלה וגם מבחינת אוצר הפתגמים ואמרות החכמה שלה...
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • המקבילות הסיניות האותנטיות לפתגמים ומטבעות לשון בעברית חלק א/  אורנה טאוב
  ספר זה נכתב עבור כל מי שיש לו ענין בשפה הסינית המנדרינית . השפה הסינית היא שפה עשירה מאוד גם מבחינת אוצר המילים הגדול מאוד שלה גם מבחינת  אוצר מטבעות הלשון הגדול שלה וגם מבחינת אוצר הפתגמים ואמרות החכמה שלה. כל אלה הצטברו במשך אלפי השני..
  ₪29 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • ודיברת בם - לקסיקון לשיפור הניבים
  ספר זה הינו לקסיקון לשוני לשיפור הניבים ומיועד לאוהבי השפה העברית ולכל אחד החפץ להעשיר את ידיעותיו בנושא. הספר ישמש כל מי שרצונו להתבטא בעברית רהוטה או לתרגם מאמרים וספרים משפה אחרת. הספר מהווה שילוב ושיפור של  לקסיקונים אשר יצאו בעבר, ו..
  ₪95 ₪79

  לפני מעמ: ₪79
 • חכמת האדם בפתגמים
  הספר שיעשה אותך יותר חכם אתה חייב את הספר כדי להחכים 3555 פתגמים מתוכם כ-350 פתגמים עיראקיים מבית אמא שיחכימו אותך ובני ביתך המתנה האידיאלית והמיוחדת לכל אירוע.   ההכנסות קודש לרווחתו של ילד אוטיסט היו יותר חכמים ושותפים לעשייה טובה מין..
  ₪100 ₪80

  לפני מעמ: ₪80
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • סינית עיסקית
  ~~ ספר זה מיועד לאנשי עסקים ישראליים שיש להם קשרים עסקיים עם בעלי עסקים או חברות בסין והידע שהם בסינית קלוש ומטה. הספר כתוב בעברית ובפין יין שהיא הצגה של  המילים הסיניות באותיות לטיניות וכל אחד יכול להבין.הספר נמנע משימוש בסימניות הסיניות...
  ₪50 ₪40

  לפני מעמ: ₪40
 • סינית עסקית
  ספר זה מיועד לאנשי עסקים ישראליים שיש להם קשרים עסקיים עם בעלי עסקים או חברות בסין, והידע שלהם בסינית קלוש. הספר כתוב בעברית ובפין יין - הצגה של המילים הסיניות באותיות לטיניות - כך שכל אחד יכול להבין. מבנה הספר: חלק ראשון - היכרות עם עי..
  ₪0 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • שפת כל הארץ
  הספר "שפת כל הארץ" הינו מחקר מעניין ומפתיע שהוא בבחינת אשנב להיבט אטימולוגי-ערכאי נדיר בדברי הימים של העמים. מחקר זה עוסק המילים שבמבניהן בצבצו יסודות מקראיים. האם "השורש" המקראי ושם העצם הצרפתי "source" (שעבר לצרפתית לאנגלית) מקורם הוא אחד? ..
  ₪79 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש