סיפורת

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • I love you they didn't say
    During and after the Holocaust love and affection were almost destroyed for my grandparent's generation. It was as if expressing  emotions after the horror they had been through would somehow reduce the enormity of the tragedy. If ..
  ₪69 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אבא על ארבע
  נועם  בן העשר, נער מאשדוד, מתכתב בדואר האלקטרוני עם אביו המוזיקאי הנמצא  בשבתון בטוקיו ומלמד באקדמיה למוזיקה. הסיפור מתרחש באשדוד לאחר מבצע  'עופרת יצוקה'. בקשר הווירטואלי המתמשך בין האב לבנו נרקמת עלילה מפתיעה  החושפת קשרים ש..
  ₪68 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אבקת נמר
  אבקת נמר הוא סיפורו של אהרון, בחור ישיבה ירושלמי שיוצא לתאילנד בחיפוש אחר תרופה שעליה למד מסֵפר סגולות שמצא בקבר צדיקים. בכפר נידח הוא לומד רפואה סינית, שואל שאלות על אלוהים ופוגש בחורה סינית שמלמדת אותו את סודות האהבה. אקדח ומזוודה עם כסף גנוב ..
  ₪89 ₪73

  לפני מעמ: ₪73
 • אהבה בשחור לבן
  זהו סיפורה של זהבה,שנולדה ברומניה וגדלה בעיירת העולים נווה צור. מציאות חייה  הרוויה בכעס, אדישות ושיממון מבריחה אותה  לפנטזיה שמספקת הטלוויזיה בשחור לבן. היא לומדת על אהבה ומערכות יחסים דרך הסדרות האמריקאיות של שנות ה-70. היא מתאהבת בדיוויד..
  ₪40 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אהבתה של ברניקי
    זהו סיפורה של המלכה ברניקי. נכדתו של המלך הורדוס הגדול ובתו של אגריפס הראשון, המלך היהודי האחרון על ארץ ישראל. המלכה שחוותה את שריפת בית המקדש השני וחורבן ירושלים. שנדחקה לשולי ספריו של יוסף בן מתתיהו והושכחה על ידי חז"ל, אך הונצחה ברבים מס..
  ₪79 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • אהבתך מתבוננת בי מאחורי הגדר
  הספר כולל סיפורים קצרים, להלן קטע מתוך אחד הסיפורים:   בתמונה הראשונה אכתוב את המתח, אתאר את הפחדים ותהיה תחרות. אני לא רוצה להתחיל בתיאורים ספרותיים של נוף רחב ראות, שדות ירוקים" ופרחי כלניות אדמדמות, שרועות להן בשלווה סביב הקיבוץ, מתנדנ..
  ₪49 ₪42

  לפני מעמ: ₪42
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • אהובי
  .דייב למלמן – אימון בהבזק המצלמה מתאר את ספרה של חמדה בר:  ב"אהובי" מתארת חמדה בשפה אמיתית וסוחפת את סיפור אהבתה הגדול, המשבר הגדול לא פחות אליו נסחפה, ובעיקר את סיפור ההתאוששות וההחלמה. את חמדה פגשתי לראשונה בשיאו של אותו משבר קשה וכואב. יחד..
  ₪70 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • אודם אדום
  אוקטובר 1986. אור השחר טרם הפציע, ומעטפה אדומה נאספת מזירת פשע, ובמרכזה  שמו של עורך דין פלילי מצליח מאוד. ללא ספק הייתה זו יריית הפתיחה למסע אכזרי ואפל, בו הכאב מתעצם והולך, התסכול גואה והמנוס בלתי אפשרי... בשארית כוחותיו נאחז האיש בידיה ..
  ₪84 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
 • אופקים מתנגשים
  אופקים מתנגשים הוא קובץ של סיפורים קצרים, מפתיעים ומותחים, הפורשים בפני הקוראים מפגשים מעניינים בין אנשים מתרבויות שונות ותפישות עולם אחרות.     הסיפורים שזורים באירוניה וציניות, שמבצבצות מתחת למסכה של חברותיות אנושית. העלילות ..
  ₪60 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • אל העולם שלך
  ביום שבו נהרג אחיה בפעילות צבאית, מתהפכים חייה של רונה, וכל מה שהיה בטוח ויציב בעולמה - מתערער. בתוך השבר הגדול היא בוחרת להתנתק מהיקרים לה ויוצאת אל המדבר לבדה. שם היא פוגשת בקלרה, אמנית ייחודית פורצת גבולות בעלת עולם עשיר וצבעוני. כשרונה נחשפת לסי..
  ₪0 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
 • אמא ברחה מהר יותר
  פגשתי בניצולת שואה והיא סיפרה לי את סיפור חייה המדהים. היא הייתה בת 11 כשברחה בעזרת אמה מתחת לגדר הגטו והתחבאה במשך שנתיים בלול תרנגולות, אביה נרצח, אמה ודודת נצלו מהתופת.  בתום המלחמה עברה לחיות במנזר, עזבה אותו לאחר שהגיעו לשם חיילים גרמנים ש..
  ₪78 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • אני מלכה ולא אפס
  אני מלכה ולא אפס הוא סיפורה של אחינועם, שנעלבה מחברתה הטובה טלי ולרגע חשבה שהיא "אפס" ואינה ראויה לשחק עם בני כיתתה.  טלי, מלכת הכיתה, רוצה להיות חברתה הטובה של אחינועם, אך חוששת שאחינועם יפה וטובה ממנה, וכדי לשמור על מעמדה פוגעת בה ומושכת לצדה..
  ₪64 ₪54

  לפני מעמ: ₪54
 • אנשים ירוקים
    סיפורי הרפתקאות ופכים קטנים של שורש לרר, לשעבר מנכ"ל רשות הנמלים והרכבות – הומור עם סיום ייחודי לכל סיפור   אנשים ירוקיםקטנים הוא קובץ סיפורים  אמיתיים, פרי עטו של שורש לרר, מומחה לתכנון ופתוח תחבורה ותשתיות, שהיה..
  ₪69 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • אשכול הכופר
  הרומן הסוחף אשכול הכופר פרי עטו של שמואל פפרברגממזג בין מתח לרומנטיקה על רקע  המציאות הישראלית העכשווית על מורכבותה ורב־גוניותה. במהלך העלילה הקצבית והמרתקת, הנעה בין ניו יורק, חיפה וירושלים עם קריצה לרמת גן, מתוודע הקורא לדמותו ש..
  ₪79 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • את מדממת אני בוכה
  "את מדממת אני בוכה", ספרה של שולה בן-דעת, מזמין את הקורא להיכנס אל תוך עולמה המורכב של ילדה, ואחר כך אישה, שחלקים מזיכרונותיה נשארו לא מעובדים. הוא בנוי בעיקר מדיאלוגים בין החלקים הפנימיים של נפשה, שנוצרו מתוך החוויות הטראומטיות שעברה. הספר המיוחד ..
  ₪79 ₪72

  לפני מעמ: ₪72
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש