מתח

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • אודם אדום
  אוקטובר 1986. אור השחר טרם הפציע, ומעטפה אדומה נאספת מזירת פשע, ובמרכזה  שמו של עורך דין פלילי מצליח מאוד. ללא ספק הייתה זו יריית הפתיחה למסע אכזרי ואפל, בו הכאב מתעצם והולך, התסכול גואה והמנוס בלתי אפשרי... בשארית כוחותיו נאחז האיש בידיה ..
  ₪84 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
 • אשכול הכופר
  הרומן הסוחף אשכול הכופר פרי עטו של שמואל פפרברגממזג בין מתח לרומנטיקה על רקע  המציאות הישראלית העכשווית על מורכבותה ורב־גוניותה. במהלך העלילה הקצבית והמרתקת, הנעה בין ניו יורק, חיפה וירושלים עם קריצה לרמת גן, מתוודע הקורא לדמותו ש..
  ₪79 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • בוחן פתע
  ליגל, תיכוניסטית אופטימית, אוהבת את החבר שלה - אלעד, ויודעת שליבו נתון לאחרת. כאב הידיעה מביא אותה לתסבוכת אהבות ופשרות, ממנה היא מבינה שמבחן הפתע האמיתי, הוא לא המבחן בספרות או במתמטיקה, אלא מבחן החיים. הלימודים למבחן הזה, מתקיימים בהפסקות, בין שעור..
  ₪60 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • בני האור
  בני האור מאת רפאל שמאי ארז לוי וחברו אורן שהחליטו לצאת לטייל בנחל דרגה באחת החופשות מהצבא, כשהחלו פוסעים בערוץ נחל דרגה החל לרדת לפתע גשם מבול ולאחריו שיטפונות עזים. בעודם מופתעים משינוי מזג האוויר הקיצוני, רצים הרעים ומנסים לתפוס מחסה אך לא מס..
  ₪88 ₪65

  לפני מעמ: ₪65
  בהסתמך על 1 חוות דעת.
 • בעקבות מפות המדבר
  איתן בן ה-14 עמד על סיפון האונייה המצרית הקטנה והביט בחרדה אל בתי קהיר המתקרבים אט אט. מתחת לבגדיו הסתיר מפות נדירות שקיבל מאביו הכלוא ביפו, כדי להבריחן אל הגנרל האנגלי אלנבי שנמצא במדבר. היו אלה מפות יקרות מפז ששרטט אהרון אהרונסון, איש מחתרת ניל"י...
  ₪40 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • דאעש, הרפאים של בן לאדן
  ארגון טרור יכול להפיל בנייני ענק במקום הפופולרי ביותר באמריקה? מה פתאום. ומה עוד ארגון טרור "לא" יכול לעשות? כשהמלחמה עקובת הדמים אשר התנהלה שנים מתחת לפני הקרקע, התחלפה לה בשקט בשקט ממלחמה נגד התחמשות ארגון הטרור הגדול בנשק..
  ₪35 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
  בהסתמך על 6 חוות דעת.
 • האריה והנמר
  זהו סיפור קסום ואהוב על הילדים, המספר את סיפורן של שתי חיות אמתניות, ששולפות ציפורניים אך בתוך תוכן מחפשות שלום וקירבה. מתוך הספר לומד הילד כיצד לבקש לעצמו,  ומה נכון ולא נכון ביחסים בינו לבין הזולת. הספר מיועד לגילאי גן חובה ובי"..
  ₪68 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • המרגל האבוד והשמלה הירוקה
  הספר נבחר למצעד הספרים של משרד החינוך  ספרו החדש של אלכס פז-גולדמן, "המרגל האבוד והשמלה הירוקה", עונה ללא ספק להגדרה של מלאכת מחשבת. סיפור בלשי, "הרפתקת נעורים מסעירה", כפי שנכתב בגב הספר, אשר רותם את האפקט הדרמטי של הבילוש וחדוות הילדות למען..
  ₪74 ₪44

  לפני מעמ: ₪44
 • הפטנט
  כשההמצאה שלו זכתה לכינוי "גאונית", כזאת שעתידה לשנות את פני המקצוע שלו, לא העלה על דעתו ד"ר דניאל ליבנה שחייו עומדים להשתנות מן היסוד.  בדהירתו המהירה אל הצמרת הדהדה בראשו האזהרה: 'התחום מסוכן! האפשרות להיפגע קלה. מדובר בהרבה כסף. תשמור עליו כעל..
  ₪72 ₪59

  לפני מעמ: ₪59
 • הרפתקה בחולות
  בליל ירח מלא, בצלו המאיים של מגדל מים נטוש במרכז תל-אביב, ממתינות שתי דמויות זעירות רועדות וסקרניות. קרני הירח נבלעות מאחורי ענן אפור וחבל ארוך משתלשל ממרומי המגדל ומושך את ענבר אל לבו של מבצע חשאי ולפגישה בלתי נשכחת עם חבורה סודית נועזת. כיצד הפכה ה..
  ₪68 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
 • הרפתקה בעיר (המשך להרפתקה בחולות)
  המשך עלילותיה של ענבר בעיר תל אביב. ןהפעם מפגש מחודש בין ענבר, הילדה בת זמננו, עם אורי, הילד משנת 1936, שגולש בזמן דרך מגדלי המים של תל-אביב ויחד עם ענבר הם יחדיו הם חוקרים את פרשת הרצח הראשון שהיה בגן מאיר תל-אביב בשנת 1949. ל..
  ₪0 ₪10

  לפני מעמ: ₪10
 • והגיא ביניהם
  אורן מזרחי, קצין מעוטר לשעבר ביחידת המסתערבים של מג"ב, שנכלא על לא עוול בכפו בגין הרג של חפים מפשע, שב ארצה אחרי שנה של חיפוש עצמי בהודו. עם שובו הוא מגלה שכריסטינה, ערבייה נוצרייה שעמה חלק קשר מיוחד במינו, נחטפה. כריסטינה נראתה לאחרונה ביפו אך לתדה..
  ₪88 ₪87

  לפני מעמ: ₪87
 • חבורת כוח המוח (9) וההצגה הגדולה
  התרגשות גדולה בבית הספר. אישיות חשובה עומדת להגיע לבית הספר. מלהקת שמחפשת ילדים מוכשרים להשתתף כשחקנים בסרט. כולם רוצים להשתתף ומתחילים בחזרות. גם כוח המוח מנסים לעשות חזרות אבל הם עסוקים גם בתעלומה חדשה- מי הרס את גינת בית הספר? מי הלשין על איל? ..
  ₪64 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
 • חבורת כוח המוח 11 - המלכודת בטיול השנתי
  סוף סוף מגיע הטיול השנתי שכולם חיכו לו. תלמידי כיתות ו' יוצאים לדרך וביניהם חבורת כוח - המוח: איל המנהיג, ניב הזדוני, אריק השמן וליטל היפה, וגם גל השותף הסודי. במהלך הטיול במערה נקלעים בני החבורה להרפתקאות לא צפויות ומוצאים את עצמם מעורבים במריבה קשה..
  ₪60 ₪33

  לפני מעמ: ₪33
 • חברה של חייל
  אלה, תלמידת תיכון בת 17 שולחת חבילה לחייל . כשמגיע מכתב תודה מחייל בשם שי, מתחיל להיווצר ביניהם קשר מיוחד, המתפתח באופן בלתי צפוי. זהו ספר על חברות, על קשיי התבגרות ואהבה בצל המלחמה. את הרומן כתבה  זוהר אביב, מחברת הסדרות- חבורת כוח המוח, יד הפל..
  ₪50 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש