מדע בדיוני ופנטזיה

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • אדון הטלקנזיס
  איידן לא מכיר דבר מלבד העולם הרגיל, ולמיטב זכרונו מעולם לא הזיז חפץ איזשהו בלי לגעת בו, ומעולם לא ביקר בעיירה של אנשים היודעים לקרוא את מחשבותיו. מעולם גם לא הואשם איידן בהפנוט מישהו בעל כורחו; וחרב? הוא מודה שתמיד רק חלם להחזיק אחת. מפגש בלתי צפוי, ..
  ₪79 ₪72

  לפני מעמ: ₪72
 • דאעש, הרפאים של בן לאדן
  ארגון טרור יכול להפיל בנייני ענק במקום הפופולרי ביותר באמריקה? מה פתאום. ומה עוד ארגון טרור "לא" יכול לעשות? כשהמלחמה עקובת הדמים אשר התנהלה שנים מתחת לפני הקרקע, התחלפה לה בשקט בשקט ממלחמה נגד התחמשות ארגון הטרור הגדול בנשק..
  ₪35 ₪25

  לפני מעמ: ₪25
  בהסתמך על 6 חוות דעת.
 • האדם הראשון ש
  ספר סיפורי מדע-בדיוני, בסגנון הקלאסי המשובח של אסימוב, ארתור סי. קלארק ודומיהם. המחבר, שקד, עשה היסטוריה כשפירסם את 'המפץ הקטן' - סיפור המד"ב העברי המקורי הראשון בהיסטוריה ב'פנטזיה 2000' המיתולוגי. בספר 23 סיפורי מד"ב. ..
  ₪60 ₪30

  לפני מעמ: ₪30
 • הכוכב הירוק, האגדה על רפובליקת העפרונות
              הכוכב הירוק יעקב (יענקלה) טל באחד הימים, בעת שהמדען הדגול פריסקופולוס טלסקופולוס שוטט ברחבי השמים באמצעות הטלסקופ שלו, הוא קלט קרן אור ירוקה ומנצנצת באור נגוהות. חקר המדען, מצא וקבע:&n..
  ₪0 ₪27

  לפני מעמ: ₪27
 • הרפתקה בעיר (המשך להרפתקה בחולות)
  המשך עלילותיה של ענבר בעיר תל אביב. ןהפעם מפגש מחודש בין ענבר, הילדה בת זמננו, עם אורי, הילד משנת 1936, שגולש בזמן דרך מגדלי המים של תל-אביב ויחד עם ענבר הם יחדיו הם חוקרים את פרשת הרצח הראשון שהיה בגן מאיר תל-אביב בשנת 1949. ל..
  ₪0 ₪10

  לפני מעמ: ₪10
 • חרבו של המלך האראלד
  רומן מסע הרפתקני ומותח אל תוך העבר האפל של ממלכת דנמרק!!! המפגש בין המלך הוויקינגי האראלד כחול השן (Blue tooth) ובין נזיר מסתורי, הוביל לסופה של התרבות הפגנית בסקנדינביה ולקץ העידן הוויקינגי. חרבו של המלך האראלד - סמל לשליטתו בממ..
  ₪67 ₪31

  לפני מעמ: ₪31
 • ירון וטבעת הקסמים
  ירון היוא הילד שנבחר על ידי הטבעת, הגמד היה השליח,זוהי טבעת שמגשימה חלומות, היא יכולה להיות גם שלך, אם תהיה ראוי. סדרת ספרי "טבעת הקסמים" הוא סיפורה של טבעת קסמים, שנועדה להגשים את חלומותיהם של הילדים. אולי אפילו את חלומך. הטבעת ני..
  ₪68 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • יש מישהו אחר
    שנת 2027. איה, רווקה אמריקנית בת 38, טסה לביקור בישראל. עשרים שנה לפני כן היא ביקרה כאן עם קבוצת נוער, התאהבה בהראל ובאווירה של ישראל, וחלמה לבנות בה את עתידה. אך דרכי השניים נפרדו כשחזרה לארצות הברית. משפחתה הגרעינית הרוסה, קשריה עם גברי..
  ₪75 ₪68

  לפני מעמ: ₪68
 • מאה שנים קדימה
  השנה היא 2012, גילית נבון ורוני פיטר נמצאים בדרכם הביתה לאחר יום העבודה. ביציאה ממנהרות חיפה הם מוצאים את עצמם פתאום בזמן אחר, מאה שנים מאוחר יותר, בשנת 2112. גילית ורוני ההמומים מנסים לאתר את צאצאיהם ולהסתגל לשינויים שחלו בעולם במאת השנים שחלפ..
  ₪70 ₪55

  לפני מעמ: ₪55
 • מועדון המעריצים של דוקטור פיקל
  עיתונאי כושל נשלח במפתיע לסקר את קורות העיירה לקרדה, אלא שלקרדה אינה עיירה רגילה. עולמם של תושביה אינו פועל לפי חוקי העולם שבחוץ, עולמנו שלנו, בני האדם הרגילים. העיתונאי פוגש שם אנשים שונים ומשונים, המתנהלים באורח שונה משאר העולם. לאחר כמה ימים הוא ..
  ₪0 ₪49

  לפני מעמ: ₪49
 • מר זי גיבור על שונה
  כל אחד חולם להיות גיבור על,כל אחד רוצה כוחות על ולהיות הכי חזק בעולם,מר זי "האחד" נבחר כאשר הוא אננו רוצה להיות גיבור על......אך כוחות רשע אשר באו מגלקסיה אחרת החליטו שכדור הארץ יהפוך להיות הבית שלהם,כוחות הרשע רצו לשנות את החיים שאנו מכירים לרעים וא..
  ₪63 ₪8

  לפני מעמ: ₪8
 • עידן האתמול
  עידן האתמול הוא הספר הראשון בסדרת פנטזיה בדיונית שעוקבת אחר מסעותיהם של צמד מרגלים המוסווים כשודדי חלל במסעם חזרה אל כוכב האם דמארי. הם נשלחו לשליחות שהסיכויים להצלחתה היו קלושים מראש. כולם ידעו זאת. אחד מראשי האיחוד בגד בהם והפך את משימתם ..
  ₪84 ₪60

  לפני מעמ: ₪60
 • עירום לוהט - סיפורי סקס
  סיפורים נוטפים סקס, מעוררים חשק מיני, בין הסדינים בלילות קטיפה כחולה והירח עד לגניחות התאווה. ספר בו שזורים סיפורים על הנאה וכאב, סקס לוהט ופרוע וגם ארוטיקה עדינה. סיפורים ארוטיים אסופים בתוך ספר אותו לוקחים למיטה, למקלחת וגם לשרותים. מגוון סיפורים ש..
  ₪68 ₪58

  לפני מעמ: ₪58
 • עם מות האורגזמה הנשית
  הכל מתחיל מתגלית מדעית, שתחילה אינה זוכה אלא לאזכור שולי בעיתונים: יום אחד מגלה מדען לא ידוע-שם כי נשים אינן יכולות לחוות הנאה אורגזמית עקב נתק מובנה זעיר במסלול העצבי האורגזמי הנשי. האורגזמה הנשית – אחת התופעות היותר מדוברות בעשורים האחרונים, ובהחלט..
  ₪28 ₪28

  לפני מעמ: ₪28
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש