ילדים

מציג: רשימה
מציג:
מיין עפ"י:
 • כל ילד יכול
  הספר מחזק ומכוון הורים , מחנכים ומדריכים באינטראקציה היומיומית שלהם עם ילדיהם ( או ילדי כיתתם...קבוצתם) וכן נותן טיפים להתנהלות אשר מטרתה לחזק את בטחונו העצמי של הילד ולאפשר לו להתפתח ולהצליח בחיים.  ..
  ₪0 ₪20

  לפני מעמ: ₪20
 • א"ב של פרחים
  יְלָדִים יְקָרִים וְהוֹרִים נִכְבָּדִים, אֲנַחְנוּ יַחַד עַכְשָׁו נִכְנָסִים אֶל חֲנוּת מְיֻחֶדֶת, חֲנוּת שֶׁל פְּרָחִים, הַדֶּלֶת פְּתוּחָה וְ... הוֹפּ, אָנוּ בִּפְנִים.   כַּמָּה פְּרָחִים, כַּמָּה צְבָעִים! "אֵיזֶה יֹפִי!" כ..
  ₪45 ₪42

  לפני מעמ: ₪42
 • אבא אוהב את פיצי
  כיצד תגיב פיצי הקטנה כשאבא שלה מדבר עם כולם מסביבה? האם אבא עדיין אוהב אותה? ומה יש לאבא לומר בעניין...?   סדרת "מקרים ותגובות" כשמה כן היא, מציגה בפני ההורים וצוות הגן מקרים העשויים להתרחש בחיי הגן וכיצד ניתן להגיב אל..
  ₪29 ₪24

  לפני מעמ: ₪24
 • אבא אל תשיר
  אבא אוהב לשיר בקולי קולות, כאשר הוא קם בבוקר, גם בזמן המקלחת, ואפילו כשהולכים לגן.   השכנים מתלוננים, כל הרחוב זועם, אך כשאני מבקש שיפסיק, הוא מתעלם וממשיך לפזם.   למה אבא שר? ..
  ₪49 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אבא הולך לשוק
  "יוֹם שִׁשִּׁי הוּא יוֹם מְיֻחָד, כִּי אֲנִי וְאַבָּא יוֹצְאִים לִקְנִיּוֹת, רַק אֲנִי וְהוּא, בְּלִי אַף אֶחָד, נֵלֵךְ וְנַחְזֹר עִם הֲמוֹן שַׂקִּיּוֹת."   מאת: גִּיל קְלַיְנֶרְט איור: יָעֵל קִמְחִי אוֹרְאֵל אבא אוהב ללכת לשוק..
  ₪49 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אבא הכנס לי לחלום
  הסיפור אבא היכנס לי לחלום מפגיש את הקורא עם רני החולם והרפתקאותיו עם פופי הענן, באדי הכלב והעץ הבודד. לבקשתו של רני נכנס אביו אל תוך חלומו של בנו וחווה איתו את החוויה המיוחדת. אבא היכנס לי לחלום מלבד היותו סיפור מקסים, הינו מטאפור..
  ₪49 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אבא ואבא
  כְּשֶׁזֹּהַר וְאוֹר קָמוֹת בַּבֹּקֶר, אַבָּא וְאַבָּא נִכְנָסִים לַחֶדֶר,  נוֹתְנִים נְשִׁיקָה גְּדוֹלָה לְכָל אַחַת וְאַחַת מֵהֶן וְאוֹמְרִים:  "בֹּקֶר טוֹב, מְתוּקוֹת. אֵיךְ יְשַׁנְתֶּן בַּלַּיְלָה?"   קוראים לי רועי, ואנ..
  ₪55 ₪33

  לפני מעמ: ₪33
 • אבא נסע לעבודה באוירון
  אבא של גלי עובד בחברת היי-טק גדולה. הכל התחיל בבוקר יום שישי כשאבא אמרלגלי: "מחר בלילה אני צריך לנסוע לעבודה בחוץ לארץ לכמה ימים. אני אסע לאמריקה באווירון גדול שטס בשמיים..."   אבא נסע לעבודה באווירון הוא ספר ילדים מהנה שה..
  ₪59 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אבא של ענבל
      רופ` דן כספי, אבא של ענבל, מספר לכם, ילדים ומבוגרים, את סיפורה של בתו הקטנה ענבל, שגילתה שאבא שלה שונה מרוב האבות האחרים. מוגבלותו הפיזית, שיתוק מוחין, לא מנעה אותו מלפתח קריירה אקדמית ופעילות ציבורית. ..
  ₪57 ₪48

  לפני מעמ: ₪48
 • אבא שלי היה
  הכותבת היא יועצת חינוכית, והיא מביאה את סיפור חייה האישי דרך ספר זה, שבו מתוארת חוויית האובדן הכואב שחוותה בילדותה, ושהיה לחלק בלתי נפרד מחייה לאורך שנים ארוכות.   הסיפור מתאר את ההתמודדות היומיומית עם האובדן, את הכאב הגדול, את החסר שמציף ..
  ₪49 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אגדת גשם
  הספר עוסק בהתמודדות הומוריסטית עם פחדי ילדים מרעמים וברקים. :בסיפור, מספר הדוד ארתור לנעמי הקטנה, בדרכו הציורית וההיתולית, מה הסיבה לרעם אותו היא שומעת. "מלאך אחד קטן מזיז כיסא- רעש קטן. מלאך אחר מזיז ספה- רעש בינוני, ואז מלאך נוסף מזיז את המקר..
  ₪50 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • אדון אדמון
  אָדוֹן אַדְמוֹן הַבּוֹדֵד אָהַב מְאוֹד לֶאֱכֹל עַגְבָנִיּוֹת. בְּכָל שָׁבוּעַ הוּא קָנָה הֲמוֹן עַגְבָנִיּוֹת, עַד שֶׁהֶחְלִיט לְגַדֵּל אוֹתָן בְּעַצְמוֹ. הַאִם הִצְלִיחַ לְגַדֵּל עַגְבָנִיּוֹת בְּגִנָּתוֹ? מִי הִפְרִיעַ לוֹ וּמִי עָזַר לוֹ? וְא..
  ₪49 ₪45

  לפני מעמ: ₪45
 • אהבה של אחים מלאכים
  "אהבה של אחים מלאכים" הוא סיפור קסום, על עולמה של ילדה מיוחדת במינה, ושמה יעלה, שהלכה לעולמה קצת לפני שאחיה הקטן הצטרף לעולמנו. זהו אינו ספר זיכרון או הנצחה. הוא מיועד לכל אחד מכם, ומזמין אתכם להכיר קצת יותר מקרוב עולם אחר, מיוחד. עולמם של ילדים..
  ₪55 ₪50

  לפני מעמ: ₪50
 • אודי והחבר הדמיוני שלו
  יֵשׁ לִי חָבֵר מְיֻחָד... חָבֵר דִּמְיוֹנִי, שֶׁהוּא כֻּלּוֹ רַק שֶׁלִּי, וַאֲנִי קוֹרֵא לוֹ אוּדִי'לֶה." "חָבֵר דִּמְיוֹנִי זֶה.... שֶׁאַף אֶחָד לֹא יָכוֹל לִרְאוֹת אוֹתוֹ וְ... בֶּטַח-בֶּטַח לֹא לָגַעַת בּוֹ. הוּא נִמְצָא תָּמִיד ..
  ₪49 ₪29

  לפני מעמ: ₪29
 • אוטוספארי
  ...אַחַר הַצָּהֳרַיִם, יוֹם אֶחָד, בִּמְכוֹנִית קְטַנָּה אַחַת, יָשְׁבוּ שְׁלוֹשָׁה יְלָדִים מֵאָחוֹר: נֹגַהּ, אוּרִי וְאוֹר... ...וּבְתוֹךְ הַמְּכוֹנִית מְשַׁעֲמֵם וְצָפוּף – הַיְּלָדִים כְּבָר חַסְרֵי סַבְלָנוּת, חֲבָל שֶׁאִי אֶפְשָׁר לָעוּ..
  ₪58 ₪39

  לפני מעמ: ₪39
ספרי ילדים
סיפורת
ספרי שירה
עידן חדש