ספרים רבי מכר

האתר AlefBest הוקם על ידי מייסדים המאמינים שהגיע הזמן לעשות שינוי בשוק הספרים בישראל בגלל שהטכנולוגיות השתנו וכי לסופרים מגיע לקבל תמלוגים הוגנים. האתר דואג גם לרווחת הקורא ומציע לו ספרים רבי מכר במחירים אטרקטיביים. לשם כך האתר הוקם על גבי פלטפורמה אינטרנטית שמאפשרת לסופרים למכור את ספריהם תוך הבטחת רווח ולקהל הרוכשים לרכוש בצורה קלה ומאובטחת ספרים רבי מכר איכותיים במחירים משתלמים. האתר פותח אפשרויות הפצה חדשות והופך את הספרים של הסופרים הפחות מוכרים לנגישים יותר לקוראים וגם מציע מבחר של עשרות ספרים אלקטרוניים בעברית.

ספרי מתח

 אם אתם נמנים עם אוהבי ספרי מתח, תוכלו למצוא באתר AlefBest ספרים רבי מכר השייכים לז'אנר הזה וגם את ספריהם הפחות מוכרים של הסופרים הצעירים. בשני המקרים המחירים של הספרים הללו יהיה נמוך בכ-30% אחוזים ממחירם בחנויות הספרים. כך למשל, ספרו של קלוד כהן "ימים מרים ימים טובים" והספר ,צופן בסיסי" מעת אביחי שמידט.

ספרי לימוד משומשים

מחפשים ספרי לימוד משומשים? באתר AlefBest תוכלו למצוא בקלות ספרים אלו ולהוזיל בכך את עלות חבילת המוצרים הדרושים לילדכם לפני פתיחת שנת הלימודים הקרובה. מחירי הספרים הללו באתר נמוכים במיוחד כשמצב הספרים למרות היותם משומשים יאפשר שימוש מהנה לאורך כל שנת הלימודים.

ספרי ילדים מומלצים

גם בתחום ספרי הילדים ישנם ספרים רבי מכר ובאתר AlefBest תוכלו לאתר ספרים אלו בקלות, מכיוון שהאתר מסמן ספרי ילדים מומלצים באמצעות כוכבים, זאת על פי חוות דעתם של הקוראים. הנכם מוזמנים להיכנס לקטגוריית ספרי הילדים על מנת לצפות במבחר הספרים המומלצים, שם בוודאי תמצאו כמו את ספרי הקלאסיקה של כל הזמנים וכך גם את הספרים החדשים והפחות מוכרים של הסופרים החדשים.