ספרים בזול

אוהבים לקרוא ואתם מחפשים ספרים בזול? האתר AlefBest הוא בדיוק בשבילכם, מכיוון שהוא הוקם על ידי צוות מו"לים למען קוראים ולמען סופרים במטרה להוזיל את עלויות הספרים הפופולאריים ולשפר את מצב התמלוגים לסופרים. באתר זה תמצאו מגוון עצום של ספרים במחירים מאוד אטרקטיביים, מכיוון שעל כל ספר הנמכר בו ניתנת הנחה משמעותית. מצידו השני של המתרס, האתר גם דואג לסופרים, מכיוון שהוא מציע להם רווחים נאים יותר. משמעות הדבר היא שבעת ביצוע הרכישה באתר גם אתם בתור קוראים תצאו מרוצים אודות למחירים הנמוכים וגם הסופרים יצאו נשכרים יותר מכיוון שהם ייהנו מרווח של 70 אחוזים ממחיר המכירה של הספר.

ספרי פנטזיה

באתר AlefBest תמצאו ספרים בזול בכל קטגוריה וכך גם בקטגוריית ספרי פנטזיה האהובים על הקוראים שמחפשים להפליג בעת הקריאה אל עולמות בלתי מוכרים על מנת לחוות חוויית קריאה שונה. חלקם מתאימים גם לילדים ובני נוער, כך למשל הספר "ירון וטבעת הקסמים" של דביר שושן.

ספרי ילדים קלאסיים

מי לא רוצה שהילד שלו יכיר את סיפורי הילדים של כל הזמנים שכולנו גדלנו עליהם? לשם כך ניתן למצוא באתר AlefBest ספרי ילדים קלאסיים כמו "אותיות בגן חיות" של עדי לב ו"אלה בשביל העלילה" של שיר קורן שכבר זכה לביקוש רב באתר. כמו כן, באתר זה תוכלו למצוא ספרים בזול גם בקטגוריה המבוקשת הזו.

ספרי קריאה

הקטגוריה הגדולה ביותר באתר AlefBest היא קטגוריית ספרי קריאה, אז אם אתם מחפשים ספרים בזול כדי ליהנות מרבי מכר ומספרים של הסופרים הצעירים, מספרי פרוזה מרתקים ומרומנים שיסחפו אתכם לתוך עולם דמיוני מרתק, זה האתר בשבילכם. הקטגוריה מאפשרת לקבל מידע אופטימאלי על כל ספר המוצג בה, על מנת שיהיה לכם קל לבחור את הספר שיענה על העדפותיכם האישיות והמחירים הנמוכים באתר יאפשרו לכם לרכוש כל פעם כמה ספרים  כדי שלא תפסיקו ליהנות מחוויית הקריאה.