אתר ספרים

כיום אנחנו רגילים לבצע כמעט כל פעולה באמצעות האינטרנט, כמעט בכל התחומים. בתנאים האלה, ברור מדוע האפשרות של רכישת ספרים באינטרנט הופך ללגיטימית, ואכן – כיום יש לא מעט אתרים המציעים את זה בדיוק. המאמר הבא מתייחס לסוגים העיקריים של אתרי ספרים וכולל בתוכו המלצה על אתר ספרים מוביל במיוחד.

ספרים, אינטרנט ומה שביניהם

אתר ספרים, ברמת ההגדרה הבסיסית מאד, הוא אתר המאפשר לגולשים לרכוש ספרים בצורה ישירה ומקוונת. אלא שישנם מספר וריאציות של אתרי ספרים באינטרנט. ראשית, יכולים להיות אלה אתרים של חנויות או רשתות הספרים, מצב בו האתר מהווה למעשה שיקוף מוחלט של הקטלוג של החנות עצמה. במקרה הזה, האתר מונע את הצורך הפיזי להגיע לחנות, אם כי המחירים נוטים להיות זהים למה שניתן למצוא בחנות (בתוספת דמי משלוח, כמובן).

אתר ספרים, חשוב להדגיש, יכול להיות מתקדם הרבה יותר מכך. הוא יכול, פשוטו כמשמעו, לאפשר לגולשים / לקוחות לבצע את המלאכה של קריאת ספרים באינטרנט, מה שבא לידי ביטוי באפשרות להוריד ספרים דיגיטליים, היישר למחשב שלהם – לרוב, במחיר נוח יותר מאשר הגרסה המודפסת. באמצעות אתרים שונים, יכולים הסופרים עצמם להציע לגולשים את הספרים פרי עטם, מה שמאפשר להם להגיע לקהל יעד ולגרוף רווחים נאים על כל משימה. וכאן בדיוק אתר Alef Best נכנס לתמונה.

Alef Best: האתר שמשנה את חוקי המשחק

Alef Best הוא אתר ספרים שנועד לקדם את תחום הספרות בישראל, כמו גם את מצבם של הסופרים עצמם. הסופרים יכולים להציע למכירה את הספרים שלהם באמצעות האתר, כאשר 70% ממחיר כל מכירה יגיע לכיס שלהם – זהו אחוז הגדול משמעותית מאשר המכירה דרך חנויות הספרים המסורתיות. האתר מאפשר, לגולשים עצמם, להתרשם ממאגר אינסופי של ספרים, אותם ניתן להזמין בלחיצת כפתור, בצורה מודפסת או דיגיטלית, ובמחיר נוח במיוחד.